Zasloužená výhra v Kozlovicích přišla po skvělé první půli

Zasloužená výhra v Kozlovicích přišla po skvělé první půli

FK KOZLOVICE – MFK HAVÍŘOV 1:2 (0:2)

V Kozlovicích jsme předvedli sympatický výkon. Za snahu jsme byli v první odměněni dvougólovým vedením, o které se postaral opět kanonýr Wojnar.

Ve druhé části domácí pouze korigovali na konečných 1:2, takže jsme se radovali z plného bodového zisku.

„Je škoda, že se blíží konec sezony, protože podle mě naše výkonnost stoupá a hráči konečně poochopili, co dělá tým týmem a jaký rozdíl je fotbalem a kopanou. Uvěřili tomu, že to je pouze o jejich hlavách a o tom, jak moc chtějí. Teď je konečně poznávám, protože jejich myšlení a sebevědomí je zdravé a tohle všechno přenáší na hřiště. Dnes jsme v prvním poločase předvedli výborný výkon, který se musel líbit všem, kteří byli na stadionu, a to bez ohledu na to, komu fandili. Soupeři jsme prakticky nepůjčili míč a byli jsme kombinačně hodně silní. Už jen za to jsme si zasloužili vyhrát. Samozřejmě nebylo vše dobré, protože jsme se ve druhém poločase uspokojili a udělali ze zápasu zbytečné drama. Každopádně jsme to zvládli, a to je nejdůležitější. Všem děkuji, včetně skvělých fanoušků, kteří s námi jeli v hojném počtu,“ konstatoval hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 78. Nekuda – 5. a 35. Wojnar

Sestava: Směták – Bajzath, Zupko, Igbinoba – Klejnot, matušovič (59. Velčovský), Skoupý, Chlopek – Wojnar, Förster (90, Baran) Malchárek (86. Zbavitel).