Dohrávka jasně v naší režii

Dohrávka jasně v naší režii

Na hřišti posledního celku soutěže jsme potvrdili roli favorita

TJ ÚSTÍ – MFK HAVÍŘOV 1:4 (1:2)

Od počátku jsme se chopili taktovky a brzy šli po brance Pavla Malchárka do vedení. Soupeře jsme přehrávali ve všech směrech a dočkali se i zaslouženého navýšení skóre. Domácí v samotném závěru první půle snížili.

Klíčový moment přišel hned na začátku druhé části. Sudí odpískal faul v našem pokutovém území, po druhé žluté vyloučil Marka Dawida a nařídil pokutový kop. Ten ale Radim Směták zneškodnil a po další brance Johna Igbinoby bylo jasné, že body poputují do Havířova. To v závěru potvrdil Malchárek čtvrtým gólem do domácí sítě.

„Jsem hrozně rád, že jsme potvrdili domácí výhru a zvítězili i venku. Při vší úctě k soupeři si myslím, že jsme byli od začátku lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Důležitý moment se odehrál hned po přestávce, kdy jsme dostali znovu dvojí trest v podobě penalty a zároveň červené karty. Moc to nechápu, protože to bylo hodně přísné, ale teď už je to jedno… Fotbalový Bůh však nespal a vrátil nám to tak, že jí Radim chytil. Cítím, že jsme nehráli úplně dobře jako doma, ale hrát půl zápasu o jednoho hráče míň a být takhle aktivní do útočné fáze tak to mě moc těší. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu, protože dřou jako jeden tým, a to je základ úspěchu,“ řekl po utkání hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 41. Sencovici – 4. a 85. Malchárek, 37. a 58. Igbinoba. ČK: 47. Dawid

Sestava: Směták – Bajzath, Zupko, Igbinoba – Klejnot (81. Baran), Matušovič (64. Förster), Dawid, Velčovský (51. Chlopek) – Wojnar, Skoupý, Malchárek.