U11 vyšla naprázdno

Nebyl to tentokrát vydařený týden. Začali jsme pod hlavičkou U12 ve středu se Slovanem Záblatí. Průměrný výkon v I. poločase nestačil na fyzicky silnějšího protivníka. 3 goly v naší síti rozhodly. Co naplat, že ve II. půli jsme dominovali ve všech směrech a soupeře často dostávali do úzkých, když fotbal se hraje na goly a ten se nám podařil jen jeden. Předvedená hra však budila naděje na čtvrteční zápas s dalším Slovanem – tentokrát Havířov. Opak se stal pravdou.

Derbový zápas jsme vůbec nezahájili špatně. Z 1:0 jsme otočili na 1:2 po brance Tobiho a Vojty. Tím naše střelecká potence skončila. Začala však série kardinálních chyb, nedůslednosti, nekoncentrovanosti a zároveň dlouhodobá slabina v podobě neskutečného zahazování šancí. X krát jsme byli sami před brankářem a x krát jej nastřelili nebo vůbec netrefili bránu. Poločas 6:2 a my odhodlaně vstupujeme do II. dějství. Odhodlání trvá celé dvě sekundy, kdy z rozehrávky ze středu inkasujeme další laciný gol. Ten nás už opravdu sráží na kolena. Branky Domiho a Aleše jsou jen příslovečnou „labutí písní“ v poměru dalších golů v naší síti. Slovan nás vrátil do reality. Je teď otázkou, zda si vezmeme nějaké ponaučení a jak s tím naložíme.

Čtveřice našich chlapců si částečně „zchladila žáhu“ a představila se v sobotním zápase U13. Dominik, Vojta, Aleš a Lukáš odvedli proti Horní Suché solidní výkon a pomohli k vítězství 3:1. Jen tak dál, chlapci