Starší žáci poprvé ztratili body

Starší žáci poprvé ztratili body

V krajském přeboru poprvé ztratili body naši starší žáci. Stalo se tak v 21. kole, ale jejich vedení v tabulce je nadále jednoznačné.

KOBEŘICE U15 – MFK HAVÍŘOV U15 2:1 (2:0)

Utkání mnoho fotbalové krásy nenabídlo. My měli střed nulový, tam jsme ztráceli mnoho míčů. Nedařil se nám přechod do útoku. Do toho se po druhém inkasovaném brance soupeř neustále válel po hřišti, hrál agresivní fotbal za hranicí pravidel. Ze 70 minut se hrálo snad jen 50. Neuměli jsme na tohle reagovat, zbytečně jsme se nechali tímto stylem hry vyvést z míry. Kluci si mákli, ale tentokrát byla naše hra daleko za našimi možnostmi.

Branka: Pomykacz Jan

Sestava: Palosz Standa – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Venglář Filip, Michalčík Adam, König Ondřej, Adamczyk Ondřej, Pražák Adam, Štachel Lukáš, Bednář bary Adam, Holinka Michal, Volný Matyáš, Počil Jakub, Nikolis Giorgios.

KOBEŘICE U13 – MFK HAVÍŘOV U13 11:0 (6:0)

V dalším kole jsme hráli v Kobeřicích. Zápas se hrál hned od začátku na jednu branku. Domácí byli jasně lepším týmem a jednoznačně vyhráli.

Sestava: Kisza Ondřej – Kisza Jan, Žuška Patrik, Zálejský Jan, Stojmenovič Bogdan, Sedláček Šimon, Carter Michael, Kosterec Adam, Kosč Marek, Podaný Jan.