Bláznivou přestřelku ozdobil Wojnarův hattrick

Bláznivou přestřelku ozdobil Wojnarův hattrick

Na horké půdě ligové rezervy bylo k vidění devět gólů a naše výhra.

SFC OPAVA B – MFK HAVÍŘOV 4:5 (2:2)

Jestli někdo přišel na zápas jen o pár minut později, už mohl přijít o tři góly. V 6. minutě totiž svítil na ukazateli skóre stav 1:2. Na rychlou branku Tomáše Wojnara domácí bleskurychle odpověděli, ale náš kanonýr vrátil Indiánům vedení zpět. Tento stav vydržel až do konce první části, kdy domácí srovnali podruhé.

Ve 49. minutě završil Wojnar hattrick a o pár minut později Patrik Chlopek náskok pojistil. V útočně laděném zápase nebyla o zajímavé okamžiky nouze až do závěrečného hvizdu, po kterém jsme se mohli radovat z málo vídané výhry v poměru 4:5.

„Poctivý týmový výkon a hlavně produktivita nás dovedly k vítězství nad těžkým soupeřem. Samozřejmě, že někteří hráči vyčnívali, ale od těch to čekám v každém zápase. Mě jejich kvalita nepřekvapuje, protože je znám. Navíc já jsme trenér, který veřejně nejmenuje, ale spíš to řeší v šatně s hráči osobně za zavřenými dveřmi, protože jsme tým a hráči to o mě vědí. Všichni zaslouží pochvalu, ale taky víme, že jedna vlaštovka jaro nedělá, a že to musíme potvrdit,“ konstatoval po zápase trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 3., 6. a 49. Wojnar, 55. Chlopek, 66. Malchárek.

Sestava: Směták – Klejnot, Igbinoba, zbavitel, Velčovský (89. dawid) – Zupko, Skoupý – Chlopek (82. Vrubel), Wojnar, Förster – Malchárek.