B žáci doma bez bodu

MFK HAVÍŘOV U12 – INTERNACIONÁL PETROVICE 2:4 (1:2)

Ve sváteční předehrávce přijeli hráči z Petrovic. V zápase opět nastoupili hráči starší přípravky s pěti hráči z mladších žáků. Hosté se hned v úvodu ujali vedení. Na hřišti nebylo vidět, že hrají kluci o tři roky mladší. Bojovali o každý míč a nebáli se se staršími hráči jít do soubojů. Do poločasu dal soupeř ještě jednu branku a v závěru jsme dali i my jednu branku po střele Dominika Folwarczného. V druhém poločase jsme se více dostávali do šancí, ale chyběl nám klid v koncovce, a tak hosté po naších chybách v obraně přidali ještě dvě branky během dvou minut. V závěru zápasu jsme soupeře zatlačili a po jedné z dobrých kombinací jsme brankou Lukáše Fedora stanovili konečný stav zápasu na 2:4 pro hosty z Petrovic.

Branky: Folwarczný Dominik, Fedor Lukáš

Sestava: Kisza Ondřej – Kisza Jan, Sedláček Šimon, Zálejský Jan, Podaný Jan, Fedor Lukáš, Kroupa Aleš, Fučík Daniel, Folwarczný Dominik , Rychlík Vojtěch, Kozák Vojta, Hlavatý Ivo, Stambolidis Nikolas, Böhm Oliver, Rédr Daniel.