Žáci zaznamenali úplně odlišné výsledky

Žáci zaznamenali úplně odlišné výsledky

V krajském přeboru naši starší žáci opět potvrdili svou dominanci. Naopak mladší zaznamenali vysokou prohru.

MFK HAVÍŘOV U15 – KRAVAŘE U15 10:0 (4:0)

„Hosté se rozhodli po celé utkání parkovat na vlastní polovině, absolutně odmítali hrát fotbal. K jejich smůle jsme s tím počítali a dobře se na tuto taktiku připravili. Standardem pro tenhle tým je odmakat celé utkání a užívat si každý okamžik na hřišti i v kabině se svými spoluhráči. Ani dnes nepřišla výjimka. Byla to jízda všech, k tomu jsme přidali fantastický taktický výkon. Výborně jsme spolupracovali, dokázali jsme hrát na jeden dva doteky, hrát plošný fotbal. Neustále měnit těžiště hry, presovat soupeře už od jejich rozehry. Tady si sedlo vše. Obrovská pochvala celému týmu,“ mohl spokojeně chválit trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan 4, Štachel Lukáš 3, Čípel Matyáš, Holinka Michal, Volný Matyáš.

Sestava: Palosz Standa – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Venglář Filip, Michalčík Adam, Bednář Adam, König Ondřej, Běčák Martin, Adamczyk Ondřej, Pražák Adam, Štachel Lukáš, Bednář bary Adam, Holinka Michal, Volný Matyáš.

MFK HAVÍŘOV U13 – KRAVAŘE U13 0:8 (0:4)

V dalším domácím zápase, přijeli hosté z Kravař. Hned v úvodu se hosté ujali vedení. Postupem času byli hosté lepší v osobních soubojích, vytvářeli si hodně šancí a do poločasu dali další tři branky. V druhém poločase se hra z naší strany vůbec nezměnila. Soupeř byl jasně lepší, přidal ještě čtyři branky a zaslouženě vyhrál.

Sestava : Kisza Ondřej -Kisza Jan, Žuška Patrik, Zálejský Jan, Böhm Oliver, Stojmenovič Bogdan, Sedláček Šimon, Carter Michael, Kroupa Aleš, Fedor Lukáš, Folwarczný Dominik.