Perný týden U11

Po týdenním klidnějším období se mužstvo U11 vrhlo do zápasového kolotoče. Prvním v řadě byl prohraný zápas doma s Č. Těšínem v poměru 4:9. Vázla kombinace, nebyli jsme schopní se individuálně prosazovat, v obraně kupili chyby. Záblesky lepší hry byly opravdu jen záblesky. V týdnu jsme osmi hráči vypomohli U12 na hřišti silného Slovanu Havířov. Radost udělali zejména Niko s Ivem v obraně a ve druhé půli Pendy a Oli. Chlapci si opatrně zvykají na větší rozměry a právě o to nám všem jde.

Ve čtvrtek jsme zajeli na svůj zápas U11 do Orlové. Od první minuty jsme jasně dávali najevo, kdo bude řídit hru. Individuální schopnosti jednotlivců byly položeny na oltář kolektivu. Jedna krásná akce střídala další. Ranec s brankami se uzavřel na čísle 12, když hattrickem se honosil Pendy, po dvou gólech přidali Domi s Vojtou a Dankem F., a po jedné vsítil Luky, Jirka a Ali. Nerad chválím – vím jak to dopadá. Tentokrát však budu těžko hledat nějaký škraloup, ptž pár individuálních chyb udělají i ti nejlepší. Byl bych rád, kdyby tento vysoký standard se stal pravidelností. Kluci dokázali, že toho jsou schopní!

Tím výčet zápasů minulého týdne nekončí. Čtveřice našich si ještě v sobotu poprvé „střihla“ kategorii U13! Do kolektivu zapadli a nebyli tam jen do počtu, což je velkým příslibem do budoucna a motivací pro další hráče kádru.