Starší žáci pokračují ve vítězné sérii, mladší těsně prohráli

JABLUNKOV U15 – MFK HAVÍŘOV U15 1:4 (0:3)

„Základ úspěchu vždy byl a bude o přístupu všech hráčů. A je jedno, jestli hrajete okres či ligu. V tomhle týmu je obrovská vnitřní síla, soudržnost. Ač máme řadu zraněných, kluci se dokáží vždy v jakýchkoliv chvílích podpořit. Nejsou zde výkyvy, ke každému utkání tým nastupuje s maximální koncentrací, odhodláním, přístup je 100%. A tohle je naše největší síla. Prozatím nejtěžší soupeř, který měl dobře organizovanou defenzívu, na kterou jsme těžko hledali recept. Jen díly trpělivosti a poctivé práci všech hráčů jsme jsme dokázali udeřit mezi 19 až 24 minutou hned třikrát. Díky těžkému terénu se nám nedařila přechodová fáze. Míč klukům neustále odskakoval. Kombinovat bylo hrozně těžké. V defenzívě jsme byli jistí, soupeře jsme do šancí pouštěli minimálně. Škoda obdržené branky z penalty, určitě jsme si zasloužili hrát s nulou vzadu. Opět kluky musím pochválit, je radost pracovat v tomhle týmu,“ zhodnotil zápas trenér Petr Válek.

Branky: Štachel Lukáš 2, Pomykacz Jan, Bednář Adam

Sestava: Palosz Standa – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Čípel Matyáš, Holinka Michal, Kurečaj Daniel, Toman Vojtěch, Venglář Filip, Michalčík Adam, Kremzar Ondřej, Bednář Adam, König Ondřej, Počil Jakub, Běčák Martin.

JABLUNKOV – MFK HAVÍŘOV U13 3:2 (0:1)

„V dalším kole hostili mladší žáci U13 v Jablunkově. Od začátku to byl boj o každý balón. Soupeř se dostával více do šancí, ale nám se podařilo otevřít poločasové skóre 0:1 brankou Mrozka. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil, a to využili k vyrovnání. Poté jsme dostali šanci navýšit skóre z penalty, ale tu jsme nevyužili a tak nás soupeř po chvíli potrestal další brankou. Nechtěli jsme dát nic zadarmo a tak jsme po brance Košče vyrovnali . V závěru zápasu jsme chtěli ještě skórovat na vítězství, ale soupeř nám dal v poslední minutě vítězný gól. Po posledním hvizdu rozhodčího někteří hráči padli na zem a byli z tohoto zápasu smutní. Přestože jsme prohráli, tak musím hráčům poděkovat za výkon a bojovnost,“ konstatoval trenér Vladimír Šeda.

Branky: Mrozek Maxmilian, Kosč Marek

Sestava : Kisza Ondřej – Kisza Jan, Žuška Patrik, Mrozek Maxmilian, Zálejský Jan, Stojmenovič Bogdan, Sedláček Šimon, Carter Michael, Kosterec Adam, Kosč Marek, Podaný Jan.