Přípravka si zahrála s chutí

„Dvě neděle po sobě tj. 31.3.a 7.4. 2019 jsme s našimi malými talenty absolvovali přátelské utkání v Horních Bludovicích. První neděli jsme odehráli zápas s domácím celkem ve 14 hodin. Utkaní se hrálo 2×35 minut. Naši malí indiáni se sešli v neuvěřitelném počtu 18 hráčů. Všichni přítomní viděli spoustu povedených akcí a hromadu gólů. Další neděli 7.4. opět v Horních Bludovicích tentokrát s výkopem v 10 hodin jsme k sobě přizvali ještě tým ze Slovanu Havířov. Utkání hraná 2×20 minut každý s každým opět přinesla spoustu gólů povedených akcí. Naši borci se sešli opět v hojném počtu 18 hráčů. Všichni naši mladí talenti strávili na hřišti stejný čas a mohli tak skvěle fandícím rodičům a jejich rodinným příslušníkům všech zúčastněných mužstev předvést své fotbalové umění, které jsme je postupem času naučili. Obě neděle nám přálo počasí a tak měli všichni zúčastnění nádhernou fotbalovou kulisu. Touto cestou bych rád poděkoval funkcionářům Horních Bludovic za skvěle připravené hřiště a otevřený stánek s občerstvením, který mohli všichni fanoušci navštívit. Samozřejmě děkuji rodičům, kterým nebylo líto obětovat svůj volný čas v neděli a přivedli naše malé talenty v úžasném počtu na tato utkání. Určitě se budeme snažit v tomto trendu pokračovat a zdokonalovat naše fotbalové umění,“ přiblížil dění trenér Petr Fišer.