Starší žáci potvrdili roli favorita, mladší nezabodovali

V krajském přeboru si starší žáci upevnili vedoucí pozici, mladší naopak doma nebodovali.

FK HAVÍŘOV U15 – OSTRAVA-JIH 8:2 (3:1)

70. min. jsme hráli do plných. Obranný val hostů se nám těžko dokazovalo překonávat, přesto jsme si šance dokázali vytvářet. Koncovka byla tentokrát žalostná. Hra z naši strany určitě mohla být lepší, za přístup však opět pochvala. Kluci makali, dřeli, hráli jeden za druhého. Tohle mne vždy potěší,“ chválil své hráče trenér Petr Válek.

Branky: Štachel Lukáš 4, Pomykacz Jan 3, Čípel Matyáš

Sestava: Palosz Standa – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Čípel Matyáš, Bednář bary Adam, Nikolis Giorgios, Kurečaj Daniel, Toman Vojtěch, Venglář Filip, Michalčík Adam, Kremzar Ondřej, Bednář Adam, König Ondřej, Počil Jakub, Běčák Martin.

MFK HAVÍŘOV U13 – OSTRAVA JIH U13 3:9 (2:4)

Za deštivého počasí jsme nastoupili proti hostům z Ostravy-Jih. Na začátku byl zápas z obou stran velmi aktivní. Čekalo se kdo udělá chybu,ale hosté ji udělali dřív, a tak jsme se ujali vedení brankou Audyho. Naše vedení ale netrvalo dlouho a po naších chybách soupeř otočil výsledek. Do poločasu jsme ještě další brankou Audyho korigovali poločasový stav na2:4.

V druhém poločase byla hra z obou stran zase aktivní, ale soupeř nás po naších chybách potrestal dalšími góly. Do konce zápasu jsme ještě zmírnili naší porážku krásným gólem kapitána Kosterce. Hrozivý výsledek neodpovídal naší hře, ale když v zápase provedete tolik fatálních chyb, tak toho soupeř vždy využije. Vidím na hráčích zlepšení v samotné hře, ale musíme na tréninku zapracovat hlavně na komunikaci a osobní souboje, tak abychom nedělali tolik chyb. Na druhou stranu ale musím hráče pochválit za bojovnost, že to nevzdali a hráli až do konce,“ řekl po zápase trenér Vladimír Šeda.

Branky: Audy 2, Kosterec

Sestava: Kisza O., Kisza J., Žuška, Audy, Stojmenovič, Sedláček, Carter, Kosč, Kosterec, Hanes, Kořénková.