Žáci si v Brušperku s chutí zastříleli

Žáci si v Brušperku s chutí zastříleli

Starší i mladší žáci si zřídili v Brušperku střelnic. Oba týmy nasázeli domácím shodně po jedenácti gólech.

BRUŠPERK U15 – MFK HAVÍŘOV U15 3:11 (2:3)

„I přes dobré klimatické podmínky se utkání sehrálo na UMT. Rozměry umělé trávy v Brušperku bych přirovnal k menšímu pískovišti. Nebylo možné hrát fotbal, kterým se chceme prezentovat. Poločas nám zajistil jednobrankové vedení 3:2. Tento poločas byl pro nás spíše poznávací. Těžko jsme se srovnávali s realitou místního hřiště. Druhá půle už byla naprostá dominance. S úžasem jsem sledoval výkon všech mladých Indiánů, kteří hráli na hranici svých možností. Dařila se nám přechodová, útočná fáze. Vytvářeli jsme si spoustu gólových šancí, byli produktivní, Velká pochvala celému týmu,“ zhodnotil trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan 4, Bednář bary Adam 3, Holinka Michal 2, Čípel Matyáš, Kurečaj Daniel.

Sestava: Palosz Standa – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Čípel Matyáš, Bednář bary Adam, Nikolis Giorgios, Kurečaj Daniel, Holinka Michal, Toman Vojtěch, Venglář Filip, Michalčík Adam, Kosterec Adam, Kremzar Ondřej, Pražák Adam, Bednář Adam, König Ondřej.

BRUŠPERK U13 – MFK HAVÍŘOV U13 2:11 (0:5)

V druhém kole jarní části, jsme nastoupili na hřišti v Brušperku. Od začátku se hrálo na jednu branku. Hodně oslabený Brušperk se vůbec nedostával do šancí a do poločasu jsme dali pět branek. Ve druhém poločase se naše hra opakovala a přidali jsme ještě další branky. Byl to pro nás lehký soupeř, ale stačil nám dát dvě branky ze standardní situace. Chtěl bych kluky pochválit za předvedený výkon a krásné akce, ale je přece jen ještě na čem pracovat. Přijdou i těžší soupeři a budeme muset více makat a nedělat zbytečného chyby,“ řekl po utkání trenér Vladimír Šeda.

Branky: Audy 3, Kosč 3, Kosterec 2, Kisza J. , Podaný, Žuška.

Sestava: Kisza O., Kisza J., Žuška, Audy, Stojmenovič, Sedláček, Carter, Kosterec, Kosč, Podaný, Hanes.