V generálce padlo deset gólů

V generálce padlo deset gólů

Poslední příprava přinesla gólovou smršť, na Slovensku byla k vidění málo vídaná remíza.

TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU – MFK HAVÍŘOV 5:5 (3:1)

V první půli měli navrch domácí, kteří si vypracovali nadějný náskok. Ve druhé části Indiáni zabrali a nakonec vybojovali remízu, při které si diváci užili deset gólů.

„V prvním poločase byl náš výkon špatný, protože jsme hráli hrozně pomalu, všechno dozadu, dělali jsme soustu jednoduchých ztrát a naše nabídka byla nulová. Prostě všechno špatně. O poločase jsme si něco málo řekli, změnili rozestavení a pak už to bylo jiné kafe. Konečně jsem poznával svůj tým a naší hru. Tím mě hráči moc potěšili. Každopádně si je třeba uvědomit, že kdybychom za týden hráli tak, jako dnes v první půli, tak by nám to nestačilo a ještě bychom odjížděli s ostudou. Jsem přesvědčený, že jedině poctivý přístup a výkon každého hráče po celý zápas nás mohou dovést k úspěchu. Nic jiného, a to si musejí hráči uvědomit,“ uvedl po zápase hrající kouč Miroslav Matušovič.

„Tímto zvu zároveň všechny věrné Indiány, ať nás přijdou za týden podpořit do Bohumína k prvnímu mistrovskému zápasu jara. My uděláme vše pro to, abychom je potěšili a odvezli body do Havířova,“ směřoval už myšlenky k ostrému startu jarní části divize E Matušovič.

Branky: Wojnar 2, Förster 2, Malchárek

Sestava: Směták (46. Přibyl) – Chlopek, Matušovič (46. Velčovský), Bajzath, Zbavitel – Zupko, Dawid (46. Wojnar) – Klejnot, Förster, Skoupý – Malchárek.