Prohra s tradičním soupeřem

Prohra s tradičním soupeřem

Přípravné utkání se slovenským Staškovem je již tradiční. Doma jsme tentokrát tomuto soupeři podlehli.

MFK HAVÍŘOV – SLÁVIA STAŠKOV 2:3 (1:2)

Hosté byli produktivnější a dlouho vedli. Indiáni v závěru tlačili, ale už se jim podařilo jen snížit. Příležitost dostali hlavně hráči, kteří se perou o místo v týmu. Jestli někdo z nich nakonec naše řady posílí, ještě jisté není.

„Každá prohra samozřejmě mrzí a netěší nás. Doufám, že hráči sami na sobě cítí, co je špatně a že budou dále pracovat na tom, aby se to zlepšilo. Jiná cesta není. Jsem přesvědčený, že do začátku soutěže je ještě dost času a postupně se vše zlepší. Já znám svůj tým, vím co umí a co od něj můžu čekat. Zatím dostávalo prostor více hráčů, převážně hráli mladí dorostenci a nově příchozí, kteří se u nás chtějí prosadit. My jsme je potřebovali samozřejmě vidět nejen na tréninku, ale i v zápase. Proto neřeším výsledek. Musím říct, že všichni dřou na sto procent a z tohoto pohledu nemohu nikomu nic vytknout. Každopádně nastal čas se sehrávat v tom nejsilnějším složení, které máme a ať se s tím porve každý, jak nejlépe umí,“ konstatoval po zápase hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: Dawid, Klejnot.

Sestava: Přibyl (46. Směták) – Ševčík, Bajzath, Zbavitel – Hanauer (70. Klejnot), Wojnar, Zupko, Velčovský (46. Skoupý) – Matušovič, Malchárek, Dawid.