Slavičín jsme nepustili do čela divize ani v deseti

Slavičín jsme nepustili do čela divize ani v deseti

Indiáni vybojovali cenný bod na hřišti týmu, který mohl přezimovat v čele tabulky.

SLAVIČÍN – MFK HAVÍŘOV 1:1 (1:1)

Na hřišti druhého celku tabulky Indiáni bojovali. Od počátku byli domácím více než vyrovnaným soupeřem a ve 25. se ujali po brance Tomáše Wojnara vedení. Domácí stihli do konce poločasu vyrovnat.

Druhý poločas ovlivnilo přísné vyloučení kanonýra Wojnara, který musel po druhé žluté už v 51. minutě předčasně pod sprchu. Naši hráči se semkli a s vypětím všech sil už Slavičínu skórovat nepovolili. I v deseti mu tak vzali možnost dostat se do čela tabulky.

„Věděli jsme, že nás nečeká ve Slavičíně nic jednoduchého a že se budeme muset vyrovnat se spoustu věcmi najednou. Dle mého názoru jsme dostali hodně přísně červenou kartu a od té chvíle se už fotbal nehrál. Hráli jsme skoro půl zápasu v oslabení a stálo nás to spoustu sil. Dnes to nebylo o fotbalovosti, ale o vůli všech mých hráčů. I když vezeme jen bod, tak je to pro mě jako vítězství. Vážím si všech a jsem přesvědčený, že tenhle tým má velký potenciál a bude se zlepšovat. Už teď se těším na zimní přípravu, protože tam budeme mít konečně více času se sehrát s novými hráči a oni pochopit, jak to chceme. Všem tímto děkuji za podzimní část sezony, a to včetně našich věrných příznivců,“ řekl po utkání hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 33. Žůrek – 25. Wojnar

Sestava: Směták – Bajzath, Macík, Igbinoba, Skoupý – Wojnar, Zupko – Klejnot, Matušovič (83. Vrubel), Dawid – Bibaku (58. Bujok).