Přerov sestřelil hattrickem kanonýr Tomáš Wojnar

Přerov sestřelil hattrickem kanonýr Tomáš Wojnar

Domácí loučení s podzimní částí divize se povedlo. Vydařený výkon týmu podtrhl hattrickem Tomáš Wojnar.

MFK HAVÍŘOV – 1. FC VIKTORIE PŘEROV 3:0 (1:0)

Indiáni hráli od první minuty s chutí a byli jednoznačně lepší ve všech směrech až do konce zápasu. Hosté byli celou dobu o krok pozadu a divákům se musel fotbal určitě líbit.

Přestože měli domácí více ze hry, museli si na první gól počkat až do 25. minuty. Tomáš Wojnar si našel místo ke střele a poslal Indiány do vedení. Další šance v první půli navýšení skóre nepřinesly. Ojedinělou, ale velkou šanci měli i hosté. Z pěti metrů naštěstí překopli branku.

Začátek druhé části nám vyšel skvěle, když se po pár minutách prosadil opět Wojnar. Za další čtyři minuty se stejný hráč uvolnil v pokutovém území a završil s přehledem svůj hattrick.

Až do konce zápasu byli indiáni lepší. Hrnuli se do koncovky a při troše štěstí mohli brankový účet minimálně zdvojnásobit. Nejblíže ke gólu byl Christopher Bibaku, který parádní střelou trefil tyč. Výhra byla zcela zasloužená a s ohledem na dění na hřišti byla pro Přerovské ještě milosrdná.

„Dnes jsem na hřišti konečně poznával své hráče. Bojovali za Indiány jako jeden tým a hráli fotbal, který nás dřív zdobil. Samozřejmě, že byly pasáže, kdy to šlo víc a kdy míň, ale od první minuty to byli ti moji kluci, které znám. To byl základ úspěchu,“ chválil své svěřence hrající trenér Miroslav Matušovič.

„I přes výhru jsme si vědomi, že se stále nacházíme tam, kde být nechceme. Nicméně tohle by mohl být dobrý odrazový můstek k lepším zítřkům, pokud to dobře pochopíme. Všem patří dík,“ dodal.

Branky: 25. 49. a 53. Wojnar.

Sestava: Směták – Guendouze (70. Bajzath), Igbinoba, Macík – Klejnot, Wojnar, Zupko, Skoupý – Matušovič (60. Bujok), Bibaku, Dawid (73. Zbavitel).