Další vysokou prohru nám připravily Kozlovice

Na těžkém terénu se soupeř lépe pohyboval a zaslouženě bral všechny body.

MFK HAVÍŘOV – FK KOZLOVICE 0:4 (0:3)

Chladné a deštivé počasí bylo zárukou, že se hráči budou snažit zahřát pohybem. Od první minuty to byl boj se vším všudy. Na těžkém terénu byla k vidění řada nepřesností i velké množství osobních soubojů. Hosté měli o něco lepší pohyb, když byli hlavně rychlejší. Do vedení ale poslala Kozlovické naše velká smůla, když si centr srazil ve 28. minutě do vlastní branky obránce Noirdine Guendouze. To hosty ještě více nabudilo a v závěru první půle o výsledku zcela rozhodli. Nejdříve se trefil z dvaceti metrů nechytatelně Nekuda a pak předvedl parádní individuální akci Galetka, při které udělal statisty z několika našich hráčů a pak poslal míč do sítě – 0:3.

Na začátku druhé části zvýšili naši hráči aktivitu. Bylo patrné, že chtějí vstřelil gól, který by jim dal naději na úspěch. Jenže po deseti minutách se prosadili Kozlovičtí po standardní situaci a všechny naše naděje pohasly – 0:4. Když po další skvělé akci Galetky nastřelili hosté břevno, skóre se nezměnilo.

„Dnes jsme si prohráli zápas už v prvním poločase. Ve druhém dohánět třígólovou ztrátu a ještě na tomto terénu bylo už složité. Kozlovice neudělaly tolik chyb jako my, méně ztrácely míč a to, co si vypracovaly, tak proměnily. My si dnes naopak nevypracovali vůbec nic a proto jsme nebodovali,“ řekl po utkání hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 41. a 56. Nekuda, 28. Guendouze (vlastní), 43. Galetka.

Sestava: Směták – Guendouze (77. Bajzath), Matušovič, Igbinoba (77. Macík) – Klejnot, Zupko, Wojnar, Skoupý – Hottek, Bibaku (67. Bujok), Dawid.