V Bruntále jsme vedli, ale nakonec jsme bez bodu

Další nepovedená druhá půle nás stála cenné body.

SLAVOJ BRUNTÁL – MFK HAVÍŘOV 3:2 (1:1)

První šanci jsme si vytvořili po pěti minutách my, ale domácí gólman dokázal míč vytlačit mimo tyče. Za dalších pět minut už jsme vedli, když se hlavou prosadil Tomáš Wojnar. Po dalších pěti minutách domácí chybovali v defenzívě a Jan Klejnot běžel sám na brankáře. Jenže tutovku zazdil, když minul branku. O chvíli později předvedli Bruntálští další hrubku a Jakub Hottek poslal míč do sítě. Radost Indiánům vzal pomezní rozhodčí, který viděl těsný ofsajd. Když se neujala ani další šancve Wojnara přišel trest v podobě vyrovnání. Domácím vyšla rychlá akce a jan Urban vymětl levou šibenici bezmocného gólmana Lukáše Slavíka.

Vstup do druhé části nám vůbec nevyšel. Igbinoba odkopl míč od postranní čáry do středu hřiště, kde se k němu následně dostal Urban, a ten ho další výstavní ránou poslal za záda našeho gólmana – 1:2. A vzápětí bylo ještě hůř. Slavík zaváhal po dlouhé malé domů několikrát při odkopu a nakonec se míč dostal opět k Urbanovi, který do odkryté klece završil svůj hattrick – 1:3. Tento moment s Indiány otřásl, ale ti nic nevzdali a do konce zápasu se snažili o korekci. V 78. minutě už ale jen snížili po standardní situaci, když se prosadil Marek Dawid.

„Místo toho abychom vedli 2:0 a dohráli zápas v klidu pod kontrolou do vítězného konce, tak se dokážeme porazit úplně sami a neuvěřitelným způsobem. Góly které inkasujeme, tak to si ani ve filmu nevymyslí. Víc není potřeba mluvit,“ neskrýval zklamání hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 29., 47. a 51. Urban – 10. Wojnar, 78. Dawid.

Sestava: Slavík – Bajzáth, Matušovič, Igbinoba – Bujok, Wojnar, Zupko, Skoupý – Klejnot, Hottek, Dawid (85. Macík).