Spanilá jízda nekončí, desátá výhra

Starší žáci v krajském přeboru nadále válí, vyhráli jasně i desátá mistrovský zápas.

MFK HAVÍŘOV U15 – NOVÝ JIČÍN U15 9:0 (3:0)

„První poločas byl z naši strany velice slabý. Hosté v něm byli po většinu času lepším celkem, dobře kombinovali, my se naopak zmohli pouze k nakopávaným míčům. Ve hře nebylo nic, čemu se dlouhodobě na tréninkových jednotkách věnujeme. I přesto jsme po deseti sekundách vedli 1:0. Další dvě branky jsme přidali z brejkových situací. O poločase bylo v kabině trochu dusno. Bylo nutné vrátit se ke stylu hry, kterém se chceme prezentovat. Do druhé půle už nastoupil jiný tým. Tento poločas byl jeden z nejlepších co jsme zatím odehráli. Bylo tam maximální nasazení, výborně jsme soupeře presovali už u jejich šestnáctky, vycházely nám kombinace. Přechodové fáze jsme zvládali velice dobře a do toho jsme v defenzívě byli velice jistí. Přidali jsme zaslouženě dalších šest branek a v pohodě dotáhli zápas do vítězného konce. Za druhý poločas všem velká pochvala. Fotbal má však poločasy dva, takže doufám, že pro příští utkání zvládneme oba,“ zhodnotil zápas trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan 5, Čípel Matyáš 2, Holinka Michal, Běčák Martin.

Sestava: Palosz Standa – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Čípel Matyáš, Nikolis Giorgios, Michalčík Adam, König Ondřej, Bednář Adam, Holinka Michal, Běčák Martin, Toman Vojtěch, Kremzar Ondřej, Sýkora Milan, Kurečaj Daniel, Volný Matyáš.

MFK HAVÍŘOV U13 – Nový Jičín U131:7 (0:4)

Branka: Sedláček

Sestava: Kisza O., Kisza J., Ondriáš, Sedláček, Šplíchal, Záleský, Žuska, Carter, Kosč, Kosterec, Audy, Stojmenovič.