Dvakrát jsme vedli, ale nakonec zachraňovali remízu

Dvakrát jsme vedli, ale nakonec zachraňovali remízu

V Šumperku jsme promrhali druhou půli, přišli o vedení a nakonec se vraceli aspoň s bodem.

FK ŠUMPERK – MFK HAVÍŘOV 3:3 (1:2)

První poločas patřil Indiánům. Na vedoucí gól Tomáše Wojnara domácí odpověděli, ale Guendoue zajistil našim barvám zasloužené poločasové vedení.

Ve druhé půli Indiáni polevili a zle za to zaplatili. Šumperští nejenže dokázali vyrovnat, ale šli dokonce do vedení. Havířovští nakonec museli dotahovat ztrátu, což se jim naštěstí povedlo a domů neodjeli úplně s prázdnou.

Mrzí mě, že venku dáme tři góly a máme pouze bod. V první půli jsme byli lepší a zasloužili si ji vyhrát. Ta druhá už tak dobrá nebyla. Kluky jsem přitom v kabině nabádal, ať si na začátek druhého poločasu dají pozor, ať jsme koncentrovaní a nadále aktivní, jenže se stal pravý opak. Nemám vysvětlení pro to, co se stalo. Nebo možná mám a vím, kde je náš problém, ale to si nechám pro sebe a budu to řešit za zavřenými dveřmi,“ řekl po zápase nespokojeně Matušovič.

Branky: 26. Smrž, 46. Macura, 64. Rozsíval (pen)– 15. a 72. (pen) Wojnar, 37. Guendouze. Sestava: Směták – Guendouze, Matušovič, Macík – Klejnot, Wojnar, Zupko, L. Skoupý – Hottek, Bibaku (75. Igbinoba), Dawid (90. Bajzath).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *