S Frýdlantem jsme cenné body vydřeli

Zápas rozhodl nádhernou střelou Pavel Zupko.

MFK HAVÍŘOV – BFK FRÝDLANT 1:0 (1:0)

Oba celky pozorně bránily a první šance přišla až v 15. minutě. Hosté asi ještě teď kroutí hlavou, co zahodili, když trefili ze tří metrů tyč. Po půlhodině měli další tutovku Frýdlantští, ale radost jim vzal skvělým zákrokem Radim Směták. První pořádná rána Indiánů na bránu hned přinesla gól. Pavel Zupko se dostal k odraženému míči a technickou ranou ho poslal parádním způsobem do šibenice.

Druhá půle se nesla ve snaze hostů o vyrovnání. Frýdlantští hráči měli převahu, ale Indiáni je ale do tutových šancí nepouštěli. Tu největší znemožnil na poslední chvíli skluzem Lukáš Skoupý, takže jsme se mohli radovat z cenných bodů.

„Frýdlant má kvalitní tým se zkušenými hráči. Je třeba přiznat, že dnes vyhrál šťastnější tým. Nebyli jsme lepší, ale důležité je, že jsme to dotáhli do vítězného konce. Kolikrát jsme byli lepší než soupeř a přesto prohráli. Dnes to bylo naopak a my jsme rádi, že i přes nekvalitní výkon to vyšlo. Každopádně to musí příště vypadat jinak,“ řekl po utkání hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branka: 38. Zupko. ČK: Hottek

Sestava: Směták – Guendouze, Matušovič (67. Macík), Igbinoba – Klejnot, Wojnar (84. Bujok), Zupko, Skoupý – Hottek, Bibaku (75. Bajzath), Dawid.

[Best_Wordpress_Gallery id=“24″ gal_title=“mfk-frydlant“]