Doma jsme zaznamenali vysokou porážku

MFK HAVÍŘOV – TJ NOVÝ JIČÍN 0:6 (0:3)

Lídr tabulky nastoupil na našem hřišti sebevědomě a rychle se dostal do vedení. Indiáni neměli očividně svůj den. Hodně kazili a navíc přidali řadu chyb. Hosté předváděli rychlý přechod do útoku, který dělal našim hráčům velké problémy. Do poločasu Novojičínští navýšili svůj náskok po dalších povedených akcích na tři branky.

Na začátku druhé půle Indiáni zvýšili pohyb a hlavně agresivitu, což na hosty očividně platilo. Jenže po hodině hry přišly další dva rychlé údery a zápas se už jen dohrával.

„Do zápasu jsme vstoupili úplně jinak, než jsme chtěli. Banálními chybami jsme dostali soupeře na koně a pak už bylo všechno špatně. Podali jsme katastrofální výkon a nezasloužili si vůbec nic. Nezbývá, než soupeři pogratulovat k vítězství, protože vyhrál zcela zaslouženě a zároveň se omluvit za předvedenou hru všem věrným Indiánům,“ řekl po zápase hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 16., 40., 65. (pen) a 89. Pyclík, 4. Opatřil, 63. Macíček

Sestava: Směták – Macík, Hottek, Igbinoba – Klejnot (46. Guendouze), Matušovič (63. Bujok), Wojnar (71. Baran), Zupko, Dawid – Bibaku.

[Best_Wordpress_Gallery id=“23″ gal_title=“mfk-jicin-2″]