V Hranicích jsme zaznamenali těsnou porážku

Po hrubých chybách jsme soupeři darovali vedení, které jsme nedokázali odčinit.

SK HRANICE – MFK HAVÍŘOV 2:1 (2:1)

Zápas jsme otevřeli hodně smolně. Po minutě hry spálil tutovku Wojnar, když po nahrávce Guendouzeho přestřelil branku z pěti metrů. Trest za to přišel rychle. Ve 3. minutě si nevšiml Igbinoba Mackdonald pohybu gólmana Radima Smětáka a při rozehrávce mu poslal míč až neuvěřitelným způsobem do vlastní sítě. Poté jsme převzali iniciativu, ale Směták musel v 11. minutě předvést parádní zákrok, aby zabránil domácím skórovat. O chvíli později byl Igbinoba Mackdonald moc rád, když si po jeho namazání ukopl domácí útočník v obrovské šanci sám před Smětákem míč. Další hrubku stejného hráče už domácí potrestali. Po další spálené tutovce Wojnara chtěl Igbinoba zbytečně uhrát míč u postranní čáry, přišel o něj a Hraničtí vedli rázem hodně lacino o dvě branky. Indiáni se nadále snažili diktovat hru a ve 24 minutě. se dočkali snížení. Jakub Hottek odcentroval před branku a Lukáš Skoupý pohotovým skluzem zaskočil domácího gólmana – 2:1.V tu chvíli nikdo netušil, že střelecký zápis tohoto duelu je uzavřený. Přes veškerou snahu se už Indiánům nepodařilo srovnat, i když šancí na to měli dost a připsali si druhou porážku v soutěži.

„Dnes jsme se porazili sami. Místo abychom od 2. minuty vedli, tak stoprocentní šanci neproměníme a o minutu později si dáme vlastní gól, který nemá cenu komentovat. U druhého gólu to bylo podobné, když jsme udělali další neuvěřitelnou chybu. Herně to dnes nebylo špatné, ale šance jsme neproměnili a k tomu si dáme skoro oba góly vlastní. A když přijde takový den, pak nemůžeme myslet na bodový zisk,“ konstatoval trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 3. Igbinoba Mackdonald John (vlastní), 17. Jakub Marek – 24. Lukáš Skoupý.

Sestava: Směták – Macík, Hottek, Igbinoba Mackdonald – Guendouze (62. Bujok), Wojnar, Zupko, Dawid, Skoupý, Klejnot (81. Bajzath) – Bibaku.