S Frýdlantem jsme cenné body vydřeli

Zápas rozhodl nádhernou střelou Pavel Zupko. MFK HAVÍŘOV – BFK FRÝDLANT 1:0 (1:0) Oba celky pozorně bránily a první šance přišla až v 15. minutě. Hosté asi ještě teď kroutí hlavou, co Více »

Z Hané jsme se vrátili s plným bodovým ziskem

Tomáš Wojnar rozhodl zápas dvěma góly během pěti minut. HFK OLOMOUC – MFK HAVÍŘOV 1:2 (0:0) Indiáni měli jasný cíl, a to odčinit poslední domácí vysokou porážku. V první půli se diváci Více »

Doma jsme zaznamenali vysokou porážku

MFK HAVÍŘOV – TJ NOVÝ JIČÍN 0:6 (0:3) Lídr tabulky nastoupil na našem hřišti sebevědomě a rychle se dostal do vedení. Indiáni neměli očividně svůj den. Hodně kazili a navíc přidali řadu Více »

Z jasné záležitosti drama se šťastným koncem

Moc nechybělo a ztratili jsme v závěru třígólový náskok. Definitivní pojistka přišla v nastavení. MFK HAVÍŘOV – SK DĚTMAROVICE 4:2 (1:0) Zápas jsme začali s územní převahou. Hosté sice pozorně bránili, ale Více »

Z poháru jdeme až po velkém boji

O postupu rozhodli Petřkovičtí až dvěma góly v samotném závěru. MFK HAVÍŘOV – FC ODRA PETŘKOVICE 1:3 (0:0) Už první minuty naznačily, že Havířovští nedají svou kůži zadarmo. Na zodpovědný výkon týmu Více »

 

Žáci začali sezonu vítězně

V úvodním kole krajského přeboru vyhráli oba žákovské celky nad Brušperkem.

MFK HAVÍŘOV U15 – BRUŠPERK 4:0 (1:0)

V prvním utkání nové sezóny jsme toho moc nepředvedli. Byla vidět naše nerozehranost. Postupně se zapojují mladí a nově příchozí hráči a ti ještě potřebují čas na zapracování. V celém utkání jsme byli lepším celkem, avšak nám vázla mezihra, v zakončení jsme byli laxní.Soupeř nastoupil s mladým týmem, který se snažil pozorně bránit. Jejich ofenzivní část však byla nulová, takže k vážnému ohrožení naší branky za celé utkání nedošlo. Zasloužené vítězství po matném výkonu

Branky: Pomykacz Jan 2, Běčák Martin 2.

Sestava: Palosz Standa (Pražák Adam) – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Štachel Lukáš, Čípel Matyáš, Nikolis Giorgios, Toman Vojtěch, Volný Matyáš, Kurečaj Daniel, Běčák Martin. Adamczyk Ondřej, Michalčík Adam, König Ondřej, Kremzar Ondřej.

MFK HAVÍŘOV – BRUŠPERK 2:1 (1:1)

Branky: Adam Kosterec 2