Z Heřmanic bez gólu i bodů

Na hřišti nováčka jsme nepředvedli dobrý výkon a připsali si vysokou porážku.

HEŘMANICE – MFK HAVÍŘOV 4:0 (1:0)

Od počátku jsme nehráli dobře a domácí toho využili k získání vedení. Jestli si naši příznivci mysleli, že se to ve druhé půli změní, tak se v tomto ohledu zklamali. Indiáni v podstatě vyklidili pole a Heřmaničtí se nakonec zaslouženě radovali z vysokého vítězství.

„Dnes jsme si nezasloužili vůbec nic. Náš výkon byl v prvním poločase špatný a ve druhém ještě horší. Všichni jsme si toho vědomi a více o tom asi není potřeba mluvit. Možná jen to, ať z toho neděláme nějakou tragedii, protože jde pořád jen o sport ve kterém se vyhrává, ale taky někdy prohrává. My, na rozdíl od jiných, máme to štěstí, že máme šanci to napravit. A toho si važme. Na světě jsou daleko horší věci. Koukněte třeba na naše vojáky, které potkala ta strašná věc. Tomu se říká tragédie, když jde o život. Čest jejich památce. A my buďme rádi, že si můžeme znovu nazout kopačky a jít si zahrát fotbal,“ řekl po utkání hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 24. a 75. Tomšů, 46. Martynek, 61. Půda

Sestava: Směták – Macík, Hottek, Igbinoba – Guendouze (76. Bajzath), Wojnar (78. Zbavitel), Zupko, Klejnot – Matušovič (64. Bujok), Bibaku, Dawid.