Z Heřmanic bez gólu i bodů | indiani

Z Heřmanic bez gólu i bodů

Na hřišti nováčka jsme nepředvedli dobrý výkon a připsali si vysokou porážku. HEŘMANICE – MFK HAVÍŘOV 4:0 (1:0) Od počátku jsme nehráli dobře a domácí toho využili k získání vedení. Jestli si Více »

Vstup do nové sezony nám vyšel

V derby jsme zdolali Bohumín díky povedené první půli. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:0 (2:0) V úmorném vedru se hrál velmi svižný fotbal. Oba celky se snažily o ofenzivní akce, takže Více »

S Petřkovicemi jsme nepřesvědčili

Další třetiligový tým nás přehrál a nedal šanci na úspěch. MFK HAVÍŘOV – FC ODRA PETŘKOVICE 0:3 (0:2) Po ospalém začátku se hosté probudili jako první a začali Indiány přehrávat. Vytvořili si Více »

V přípravě máme cenný skalp Frýdku-Místku

V Sedlišti jsme ovládli druhou půli a připsali si ceněnou výhru nad třetiligovým týmem. MFK FRÝDEK-MÍSTEK – MFK HAVÍŘOV 1:3 (0:0) V první půli měli o něco více ze hry domácí, ale Indiáni jim Více »

Divize plná změn, začneme doma s Bohumínem

Nový ročník divize E přináší celou řadu změn. Můžeme se těšit hned na šest nových soupeřů. Po odstoupení Mohelnice a Jeseníku (oba celky šly hrát jen krajský přebor) dostaly možnost postoupit hned Více »

 

Z Heřmanic bez gólu i bodů

Na hřišti nováčka jsme nepředvedli dobrý výkon a připsali si vysokou porážku.

HEŘMANICE – MFK HAVÍŘOV 4:0 (1:0)

Od počátku jsme nehráli dobře a domácí toho využili k získání vedení. Jestli si naši příznivci mysleli, že se to ve druhé půli změní, tak se v tomto ohledu zklamali. Indiáni v podstatě vyklidili pole a Heřmaničtí se nakonec zaslouženě radovali z vysokého vítězství.

„Dnes jsme si nezasloužili vůbec nic. Náš výkon byl v prvním poločase špatný a ve druhém ještě horší. Všichni jsme si toho vědomi a více o tom asi není potřeba mluvit. Možná jen to, ať z toho neděláme nějakou tragedii, protože jde pořád jen o sport ve kterém se vyhrává, ale taky někdy prohrává. My, na rozdíl od jiných, máme to štěstí, že máme šanci to napravit. A toho si važme. Na světě jsou daleko horší věci. Koukněte třeba na naše vojáky, které potkala ta strašná věc. Tomu se říká tragédie, když jde o život. Čest jejich památce. A my buďme rádi, že si můžeme znovu nazout kopačky a jít si zahrát fotbal,“ řekl po utkání hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 24. a 75. Tomšů, 46. Martynek, 61. Půda

Sestava: Směták – Macík, Hottek, Igbinoba – Guendouze (76. Bajzath), Wojnar (78. Zbavitel), Zupko, Klejnot – Matušovič (64. Bujok), Bibaku, Dawid.