Dres Indiánů obleče šestice noviců | indiani

Z Heřmanic bez gólu i bodů

Na hřišti nováčka jsme nepředvedli dobrý výkon a připsali si vysokou porážku. HEŘMANICE – MFK HAVÍŘOV 4:0 (1:0) Od počátku jsme nehráli dobře a domácí toho využili k získání vedení. Jestli si Více »

Vstup do nové sezony nám vyšel

V derby jsme zdolali Bohumín díky povedené první půli. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:0 (2:0) V úmorném vedru se hrál velmi svižný fotbal. Oba celky se snažily o ofenzivní akce, takže Více »

S Petřkovicemi jsme nepřesvědčili

Další třetiligový tým nás přehrál a nedal šanci na úspěch. MFK HAVÍŘOV – FC ODRA PETŘKOVICE 0:3 (0:2) Po ospalém začátku se hosté probudili jako první a začali Indiány přehrávat. Vytvořili si Více »

V přípravě máme cenný skalp Frýdku-Místku

V Sedlišti jsme ovládli druhou půli a připsali si ceněnou výhru nad třetiligovým týmem. MFK FRÝDEK-MÍSTEK – MFK HAVÍŘOV 1:3 (0:0) V první půli měli o něco více ze hry domácí, ale Indiáni jim Více »

Divize plná změn, začneme doma s Bohumínem

Nový ročník divize E přináší celou řadu změn. Můžeme se těšit hned na šest nových soupeřů. Po odstoupení Mohelnice a Jeseníku (oba celky šly hrát jen krajský přebor) dostaly možnost postoupit hned Více »

 

Dres Indiánů obleče šestice noviců

Hned šest nových tváří bude hájit v nadcházející sezoně naše barvy. Do Havířova zamířila dvojice ofenzivních Francouzů Chritopher Bibaku, který naposledy působil v Lokomotivě Petrovice a Nordine Guendouze, jenž hrál v severoirském FC Larne. Do středních řad přišli z Vratimova Marek Dawid a Václav Bujok z FK Fotbal Třinec. Obranné řady doplnili pro změnu zkušený Tomáš Bajzath (toho známe hlavně z dresu orlovské Slavie, ale naposledy působil také v Petrovicích) a Lukáš Macík z FC Hlučín.

Christophera a Marka Dawida znám už z dřívějška a vím, co od nich můžu čekat. Tomáš Bajzath je zkušený poctivý hráč, který se chce porvat o své místo a navíc bude působit v klubu jako trenér mládeže. Lukáš Macík a Venca Bujok jsou pro změnu mladí hráči, kteří se pořád učí. Pro mě je důležité, že se chtějí posouvat a dělají vše pro to, aby se prosadili. Nordin je pro mě velice zajímavý hráč a moc se těším, až vše doladíme administrativně, aby se mohl naplno zapojit do zápasů. Každopádně všichni trénují poctivě a věřím, že budou pro náš tým přínosem,“ shrnul příchody trenér Miroslav Matušovič.