S Petřkovicemi jsme nepřesvědčili

Další třetiligový tým nás přehrál a nedal šanci na úspěch.

MFK HAVÍŘOV – FC ODRA PETŘKOVICE 0:3 (0:2)

Po ospalém začátku se hosté probudili jako první a začali Indiány přehrávat. Vytvořili si několik příležitostí, ze kterých dvakrát udeřili. Petřkovičtí ovládli hřiště a naše hráče téměř k ničemu nepustili. Po prostřídání si obraz hry moc nezměnil. My jsme si za celý zápas nevytvořili ani jednu stoprocentní šanci a hosté ty své naštěstí většinou zahodili, když skórovali jen jednou.

„Neodehráli jsme dobré utkání a soupeř vyhrál zcela zaslouženě. I přes nějaké absence měl náš výkon vypadat úplně jinak. Dnes jsme udělali spoustu individuálních chyb v defenzivě i ofenzivě. Zbytečně jsme ztráceli jednoduché míče a naše finální fáze byla doslova žalostná. Když už neproměníte ani samostatné nájezdy na brankáře, pak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek. Utkání nám zase otevřelo oči a dokázalo, že jedna vůaštovka jaro nedělá. Jdeme dál poctivě pracovat a zdokonalovat se, protože máme pořád na čem pracovat. Soupeři gratuluji k vítězství,“ řekl po zápase trenér Miroslav Matušovič.

Sestava: Slavík (46. Směták) – Macík (46. Zbavitel), Igbinoba, Bajzath (46. Greger) – Bujok, Wojnar, Zupko, Klejnot (46. Baran) – Hottek, Bibaku, Dawid.