V přípravě máme cenný skalp Frýdku-Místku

V Sedlišti jsme ovládli druhou půli a připsali si ceněnou výhru nad třetiligovým týmem.

MFK FRÝDEK-MÍSTEK – MFK HAVÍŘOV 1:3 (0:0)

V první půli měli o něco více ze hry domácí, ale Indiáni jim skórovat nedovolili. Postupně hru vyrovnali a ve druhé části už hřiště zcela opanovali. Skóre otevřel v 50. minutě nový hráč Bibaku. Frýdečtí o sedm minut později srovnali, ale pak už skórovali jen herně lepší hosté. Po trefách Klejnota a Wojnara se radovali ze zaslouženého vítězství.

„Vstoupili jsme do zápasu zbytečně nervózně s přílišným respektem k soupeři. V prvních dvaceti minutách jsme se hledali a naštěstí přežili nějaké šance. Pak jsme hru zcela vyrovnali a byli nebezpečnější. Odvážím si říct, že druhý poločas jsme byli jednoznačně lepším týmem a soupeři skoro nepůjčili míč. Bylo tam spoustu pěkných kombinací a kluci dřeli jeden za druhého. Moc mě hřeje, že se znovu přesvědčili, že můžou hrát i s profesionály a být i lepší než oni. Určitě si zaslouží moji pochvalu, protože byli hladoví po úspěchu, poctivě to odpracovali a pro vítězství udělali maximum,“ řekl po zápase trenér Miroslav Matušovič.

Branky: Bibaku, Klejnot, Wojnar.

Sestava: Směták – Macík, Igbinoba, Greger (60. Bajzath) – Klejnot, Wojnar, Zupko, Skoupý L. – Hottek (70. Baran), Bibaku, David.