Dvě prohry v jeden den | indiani

Z Heřmanic bez gólu i bodů

Na hřišti nováčka jsme nepředvedli dobrý výkon a připsali si vysokou porážku. HEŘMANICE – MFK HAVÍŘOV 4:0 (1:0) Od počátku jsme nehráli dobře a domácí toho využili k získání vedení. Jestli si Více »

Vstup do nové sezony nám vyšel

V derby jsme zdolali Bohumín díky povedené první půli. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:0 (2:0) V úmorném vedru se hrál velmi svižný fotbal. Oba celky se snažily o ofenzivní akce, takže Více »

S Petřkovicemi jsme nepřesvědčili

Další třetiligový tým nás přehrál a nedal šanci na úspěch. MFK HAVÍŘOV – FC ODRA PETŘKOVICE 0:3 (0:2) Po ospalém začátku se hosté probudili jako první a začali Indiány přehrávat. Vytvořili si Více »

V přípravě máme cenný skalp Frýdku-Místku

V Sedlišti jsme ovládli druhou půli a připsali si ceněnou výhru nad třetiligovým týmem. MFK FRÝDEK-MÍSTEK – MFK HAVÍŘOV 1:3 (0:0) V první půli měli o něco více ze hry domácí, ale Indiáni jim Více »

Divize plná změn, začneme doma s Bohumínem

Nový ročník divize E přináší celou řadu změn. Můžeme se těšit hned na šest nových soupeřů. Po odstoupení Mohelnice a Jeseníku (oba celky šly hrát jen krajský přebor) dostaly možnost postoupit hned Více »

 

Dvě prohry v jeden den

Příprava Indiánů pokračovala dvěma zápasy v jeden den. Boj na dvou frontách nám výhru nepřinesl.

SK BESKYD ČELADNÁ – MFK HAVÍŘOV 7:1

Velmi improvizovaná sestava s mnoha mladými hráči neměla šanci na úspěch. Z A týmu hrál první půli jen Omasta a Igbinoba, které ve druhé půli nahradili Klejnot a Förster.

MFK HAVÍŘOV – UNIA TURZA SLASKA (PL) 2:4

Přestože chyběli Zupko, Wojnar, Krejčiřík a Cileček, šli jsme dvakrát do vedení. To jsme nakonec neudrželi a v závěru dvakrát inkasovali a z výhry se radoval polský soupeř.

„Někteří hráči dohrávali na pokraji sil, protože hráli i ráno. Další měli zdravotní problémy. To se celkově projevilo hlavně v závěru, který rozhodl,“ konstatoval hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: Lišaník, Omasta

Sestava: Slavík (46. Směták) – Igbinoba (65. Greger), Hottek, Skoupý K. – Klejnot, Matušovič, Förster, Skoupý L. – Omasta, Lišaník, Chlopek.