Z Kozlovic se vracíme s prázdnou

Porážka se zrodila ve druhé půli, po vyloučení Karla Skoupého jsme dohrávali v deseti. FK KOZLOVICE – MFK HAVÍŘOV 2:0 (0:0) V celém zápas jsme měli více ze hry. Byli aktivnější a vytvořili si Více »

Vydřená výhra se cení

V zápase se Vsetínem jsme se obávali o výhru do poslední minuty. Tým bojoval, tři důležité body uchránil a posunul se na druhé místo tabulky. MFK HAVÍŘOV – FC VSETÍN 2:1 (2:1) Hned Více »

Z bitvy s Novým Jičínem máme všechny body

Zápas s minimem šancí vyzněl pro naše barvy. MFK HAVÍŘOV – TJ NOVÝ JIČÍN 2:0 (1:0) Jestliže platí pravidlo, že tým hraje to, co mu soupeř dovolí, tak v tomto případě si toho oba Více »

Prohru s Ústí jsme odčinili stejným výsledkem

V domácím prostředí jsme přehráli snaživého soupeře ve druhé půli. MFK HAVÍŘOV – FK JESENÍK 4:1 (1:1) Ve svižném začátku jsme si vytvořili hned tři velké šance. Förtsera vychytal gólman, Karel Skoupý mířil Více »

Šlágr kola jsme nezvládli

Na hřišti lídra jsme ukončili jarní spanilou jízdu, inkasovali čtyři góly a odjeli s prázdnou. FK ÚSTÍ – MFK HAVÍŘOV 4:1 (2:0) Utkání, do kterého nepustilo zranění Borise Förstera, se nám tentokrát vůbec Více »

 

Dvě prohry v jeden den

Příprava Indiánů pokračovala dvěma zápasy v jeden den. Boj na dvou frontách nám výhru nepřinesl.

SK BESKYD ČELADNÁ – MFK HAVÍŘOV 7:1

Velmi improvizovaná sestava s mnoha mladými hráči neměla šanci na úspěch. Z A týmu hrál první půli jen Omasta a Igbinoba, které ve druhé půli nahradili Klejnot a Förster.

MFK HAVÍŘOV – UNIA TURZA SLASKA (PL) 2:4

Přestože chyběli Zupko, Wojnar, Krejčiřík a Cileček, šli jsme dvakrát do vedení. To jsme nakonec neudrželi a v závěru dvakrát inkasovali a z výhry se radoval polský soupeř.

„Někteří hráči dohrávali na pokraji sil, protože hráli i ráno. Další měli zdravotní problémy. To se celkově projevilo hlavně v závěru, který rozhodl,“ konstatoval hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: Lišaník, Omasta

Sestava: Slavík (46. Směták) – Igbinoba (65. Greger), Hottek, Skoupý K. – Klejnot, Matušovič, Förster, Skoupý L. – Omasta, Lišaník, Chlopek.