Další ztráta přišla v domácím prostředí | indiani

Z Heřmanic bez gólu i bodů

Na hřišti nováčka jsme nepředvedli dobrý výkon a připsali si vysokou porážku. HEŘMANICE – MFK HAVÍŘOV 4:0 (1:0) Od počátku jsme nehráli dobře a domácí toho využili k získání vedení. Jestli si Více »

Vstup do nové sezony nám vyšel

V derby jsme zdolali Bohumín díky povedené první půli. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:0 (2:0) V úmorném vedru se hrál velmi svižný fotbal. Oba celky se snažily o ofenzivní akce, takže Více »

S Petřkovicemi jsme nepřesvědčili

Další třetiligový tým nás přehrál a nedal šanci na úspěch. MFK HAVÍŘOV – FC ODRA PETŘKOVICE 0:3 (0:2) Po ospalém začátku se hosté probudili jako první a začali Indiány přehrávat. Vytvořili si Více »

V přípravě máme cenný skalp Frýdku-Místku

V Sedlišti jsme ovládli druhou půli a připsali si ceněnou výhru nad třetiligovým týmem. MFK FRÝDEK-MÍSTEK – MFK HAVÍŘOV 1:3 (0:0) V první půli měli o něco více ze hry domácí, ale Indiáni jim Více »

Divize plná změn, začneme doma s Bohumínem

Nový ročník divize E přináší celou řadu změn. Můžeme se těšit hned na šest nových soupeřů. Po odstoupení Mohelnice a Jeseníku (oba celky šly hrát jen krajský přebor) dostaly možnost postoupit hned Více »

 

Další ztráta přišla v domácím prostředí

Rezerva Opavy otočila zápas ve svůj prospěch, z posledních čtyř utkání jsme vytěžili jen jeden bod.

MFK HAVÍŘOV – SFC OPAVA B 1:2 (1:0)

Utkání začalo s téměř hodinovým zpožděním. Oba celky už se domluvily kvůli silnému větru na přeložení utkání, ale pak se počasí umoudřilo a zápas se odehrál. Někteří hráči soupeře se dokonce museli vracet, když už Havířov opustili.

Zápas samotný to ale nijak neovlivnilo. Od první minuty se hrál velmi zajímavý a kvalitní fotbal. Hosté měli více šancí, ale do vedení jsme šli my. Boris Förster nejdříve předvedl skvělé sólo, které zastavili hosté jen faulem, a poté sám poslal parádní střelou míč z přímého kopu do sítě – 1:0. Opavští se snažili o srovnání a byli aktivní, ale dvakrát trefili jen brankovou konstrukci.

Ve druhé části se nad stadionem opět zatáhlo a za silného deště se museli všichni hráči vyrovnat s nesmírně těžkým terénem. Hosté se dočkali vyrovnání, když také udeřili z pžímého kopu. Pak měl soupeř více ze hry, ale my jsme si vypracovali tři obrovské šance. Když se dvakrát odmítl zapsat do střelecké listiny náš současně nejlepší střelec Lukáš Skoupý, potrestali to Opavští dokonale a po druhé brance si připsali plný bodový zisk.

„Určitě to byl zajímavý zápas, kterému by ale víc slušela remíza. Nás musí mrzet hlavně promarněné šance za stavu 1:1. Aspoň jeden gól z těchto příležitostí prostě dát musíme, jinak se nám to takhle vymstí,“ konstatoval zklamaný hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 21. Förster – 66. Jurečka, 78. Litwiak.

ČK: 89. Lisický

Sestava: Směták – Lisický, Bialek, Cigánek, Omasta (59.Švábík), Klejnot, Matušovič, Zupko, Skoupý L., Förster, Lišaník.

mfk opava 07
mfk opava 07
« 1 z 17 »