Z Kozlovic se vracíme s prázdnou

Porážka se zrodila ve druhé půli, po vyloučení Karla Skoupého jsme dohrávali v deseti. FK KOZLOVICE – MFK HAVÍŘOV 2:0 (0:0) V celém zápas jsme měli více ze hry. Byli aktivnější a vytvořili si Více »

Vydřená výhra se cení

V zápase se Vsetínem jsme se obávali o výhru do poslední minuty. Tým bojoval, tři důležité body uchránil a posunul se na druhé místo tabulky. MFK HAVÍŘOV – FC VSETÍN 2:1 (2:1) Hned Více »

Z bitvy s Novým Jičínem máme všechny body

Zápas s minimem šancí vyzněl pro naše barvy. MFK HAVÍŘOV – TJ NOVÝ JIČÍN 2:0 (1:0) Jestliže platí pravidlo, že tým hraje to, co mu soupeř dovolí, tak v tomto případě si toho oba Více »

Prohru s Ústí jsme odčinili stejným výsledkem

V domácím prostředí jsme přehráli snaživého soupeře ve druhé půli. MFK HAVÍŘOV – FK JESENÍK 4:1 (1:1) Ve svižném začátku jsme si vytvořili hned tři velké šance. Förtsera vychytal gólman, Karel Skoupý mířil Více »

Šlágr kola jsme nezvládli

Na hřišti lídra jsme ukončili jarní spanilou jízdu, inkasovali čtyři góly a odjeli s prázdnou. FK ÚSTÍ – MFK HAVÍŘOV 4:1 (2:0) Utkání, do kterého nepustilo zranění Borise Förstera, se nám tentokrát vůbec Více »

 

Další ztráta přišla v domácím prostředí

Rezerva Opavy otočila zápas ve svůj prospěch, z posledních čtyř utkání jsme vytěžili jen jeden bod.

MFK HAVÍŘOV – SFC OPAVA B 1:2 (1:0)

Utkání začalo s téměř hodinovým zpožděním. Oba celky už se domluvily kvůli silnému větru na přeložení utkání, ale pak se počasí umoudřilo a zápas se odehrál. Někteří hráči soupeře se dokonce museli vracet, když už Havířov opustili.

Zápas samotný to ale nijak neovlivnilo. Od první minuty se hrál velmi zajímavý a kvalitní fotbal. Hosté měli více šancí, ale do vedení jsme šli my. Boris Förster nejdříve předvedl skvělé sólo, které zastavili hosté jen faulem, a poté sám poslal parádní střelou míč z přímého kopu do sítě – 1:0. Opavští se snažili o srovnání a byli aktivní, ale dvakrát trefili jen brankovou konstrukci.

Ve druhé části se nad stadionem opět zatáhlo a za silného deště se museli všichni hráči vyrovnat s nesmírně těžkým terénem. Hosté se dočkali vyrovnání, když také udeřili z pžímého kopu. Pak měl soupeř více ze hry, ale my jsme si vypracovali tři obrovské šance. Když se dvakrát odmítl zapsat do střelecké listiny náš současně nejlepší střelec Lukáš Skoupý, potrestali to Opavští dokonale a po druhé brance si připsali plný bodový zisk.

„Určitě to byl zajímavý zápas, kterému by ale víc slušela remíza. Nás musí mrzet hlavně promarněné šance za stavu 1:1. Aspoň jeden gól z těchto příležitostí prostě dát musíme, jinak se nám to takhle vymstí,“ konstatoval zklamaný hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 21. Förster – 66. Jurečka, 78. Litwiak.

ČK: 89. Lisický

Sestava: Směták – Lisický, Bialek, Cigánek, Omasta (59.Švábík), Klejnot, Matušovič, Zupko, Skoupý L., Förster, Lišaník.

mfk opava 07
mfk opava 07
« 1 z 17 »