Zimní příprava

Zimní příprava A týmu odstartuje prvním tréninkem 10. ledna. O definitivním složení kádru se stále jedná, takže o případných posilách se ještě v tomto okamžiku mluvit s jistotou nedá. Jistý je ale Více »

Podzimní sezona skončila

Utkání s Bohumínem bylo pro A tým na podzim poslední. Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek ŘK FAČR Moravy rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MS Divizí. Toto Více »

Derby rozhodly dva Wojnarovy góly

Souboj sousedů v tabulce jsme zvládli a udrželi páté místo. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:1 (2:1) Od počátku jsme měli v zápase více ze hry. Omasta po uklouznutí Košťála nasadil ke kličce gólmanovi Více »

V Hranicích jsme dvakrát dorovnali skóre

Domácí porážku s Opavou se nám podařilo odčinit jen částečně. FK HRANICE – MFK HAVÍŘOV 2:2 (2:1) Týn nastoupil bez zraněného Omasty a vykartovaného Lisického. Přesto jsme začali aktivně, ale jako první udeřili Více »

Slepené góly v první půli rozhodly celý zápas

Ve Slavičíně jsme nezvládli prví poločas a odjeli s třígólovou nadílkou. FC TVD SLAVIČÍN – MFK HAVÍŘOV 3:0 (3:0) Do zápasu jsme vstoupili lépe, ale aktivitu jsme nedokázali vyjádřit gólově. Nakonec opět zavládlo Více »

 

Žáci doma s polovinou bodů

V krajském přeboru tentokrát vyhráli jen mladší žáci.

MFK HAVÍŘOV U15 – KOPŘIVNICE U15 2:5 (1:3)

„I přes porážku byl náš výkon solidní, kluci se hodně snažili, bylo z naší strany vidět vysoké nasazení. Už jsou v naší hře postupně vidět zvládání nacvičených situací. Snažili jsme se hrát kombinační fotbal, kde je do mezihry zapojeno co možná nejvíce hráčů a to mě moc těší. Hosté, kde většina hráčů by mohla fyzicky patřit do dorosteneckého fotbalu toho u nás až tolik nepředvedli. Hrají na můj vkus hloupí fotbal, založený na fyzické zdatnosti, dlouhých míčů do finální fáze a rychlí úniků přes pomalejší obránce. Tři branky jsme obdrželi z větší vzdálenosti, kdy soupeř využil vý&scar on;ky na šeho menšího brankáře, věkem ještě mladšího žáka, který prostě na míče mířící pod břevno těžko dosáhne. Přesto jsme měli v bráně skvělého golmana, který si hravě dokázal poradit se spoustou ošemetných situací v naší šestnáctce. Utkání nabídlo souboj technického celku, hrající kombinační fotbal proti síle a rychlosti. Tentokrát síla a hlavně fyzická zdatnost vyhrála, ale do budoucna se to srovná a právě technická stránka a kombinační fotbal by měl být tímto rozdílovým faktorem, jen kluci potřebují čas, přeci jen jsou ještě mladší,“ řekl po utkání trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan 2

Sestava: Palosz Stanislav – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Ožana Oskar, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Madecki Rychard, Toman Vojtěch, Volný Matyáš, Liška Matěj, Nikolis Giorgios.

MFK HAVÍŘOV U13 – KOPŘIVNICE U13 6:1 (1:3)

Branky: Graf 5, König