Z Kozlovic se vracíme s prázdnou

Porážka se zrodila ve druhé půli, po vyloučení Karla Skoupého jsme dohrávali v deseti. FK KOZLOVICE – MFK HAVÍŘOV 2:0 (0:0) V celém zápas jsme měli více ze hry. Byli aktivnější a vytvořili si Více »

Vydřená výhra se cení

V zápase se Vsetínem jsme se obávali o výhru do poslední minuty. Tým bojoval, tři důležité body uchránil a posunul se na druhé místo tabulky. MFK HAVÍŘOV – FC VSETÍN 2:1 (2:1) Hned Více »

Z bitvy s Novým Jičínem máme všechny body

Zápas s minimem šancí vyzněl pro naše barvy. MFK HAVÍŘOV – TJ NOVÝ JIČÍN 2:0 (1:0) Jestliže platí pravidlo, že tým hraje to, co mu soupeř dovolí, tak v tomto případě si toho oba Více »

Prohru s Ústí jsme odčinili stejným výsledkem

V domácím prostředí jsme přehráli snaživého soupeře ve druhé půli. MFK HAVÍŘOV – FK JESENÍK 4:1 (1:1) Ve svižném začátku jsme si vytvořili hned tři velké šance. Förtsera vychytal gólman, Karel Skoupý mířil Více »

Šlágr kola jsme nezvládli

Na hřišti lídra jsme ukončili jarní spanilou jízdu, inkasovali čtyři góly a odjeli s prázdnou. FK ÚSTÍ – MFK HAVÍŘOV 4:1 (2:0) Utkání, do kterého nepustilo zranění Borise Förstera, se nám tentokrát vůbec Více »

 

Žáci doma s polovinou bodů

V krajském přeboru tentokrát vyhráli jen mladší žáci.

MFK HAVÍŘOV U15 – KOPŘIVNICE U15 2:5 (1:3)

„I přes porážku byl náš výkon solidní, kluci se hodně snažili, bylo z naší strany vidět vysoké nasazení. Už jsou v naší hře postupně vidět zvládání nacvičených situací. Snažili jsme se hrát kombinační fotbal, kde je do mezihry zapojeno co možná nejvíce hráčů a to mě moc těší. Hosté, kde většina hráčů by mohla fyzicky patřit do dorosteneckého fotbalu toho u nás až tolik nepředvedli. Hrají na můj vkus hloupí fotbal, založený na fyzické zdatnosti, dlouhých míčů do finální fáze a rychlí úniků přes pomalejší obránce. Tři branky jsme obdrželi z větší vzdálenosti, kdy soupeř využil vý&scar on;ky na šeho menšího brankáře, věkem ještě mladšího žáka, který prostě na míče mířící pod břevno těžko dosáhne. Přesto jsme měli v bráně skvělého golmana, který si hravě dokázal poradit se spoustou ošemetných situací v naší šestnáctce. Utkání nabídlo souboj technického celku, hrající kombinační fotbal proti síle a rychlosti. Tentokrát síla a hlavně fyzická zdatnost vyhrála, ale do budoucna se to srovná a právě technická stránka a kombinační fotbal by měl být tímto rozdílovým faktorem, jen kluci potřebují čas, přeci jen jsou ještě mladší,“ řekl po utkání trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan 2

Sestava: Palosz Stanislav – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Ožana Oskar, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Madecki Rychard, Toman Vojtěch, Volný Matyáš, Liška Matěj, Nikolis Giorgios.

MFK HAVÍŘOV U13 – KOPŘIVNICE U13 6:1 (1:3)

Branky: Graf 5, König