Žáci doma s polovinou bodů | indiani

Z Heřmanic bez gólu i bodů

Na hřišti nováčka jsme nepředvedli dobrý výkon a připsali si vysokou porážku. HEŘMANICE – MFK HAVÍŘOV 4:0 (1:0) Od počátku jsme nehráli dobře a domácí toho využili k získání vedení. Jestli si Více »

Vstup do nové sezony nám vyšel

V derby jsme zdolali Bohumín díky povedené první půli. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:0 (2:0) V úmorném vedru se hrál velmi svižný fotbal. Oba celky se snažily o ofenzivní akce, takže Více »

S Petřkovicemi jsme nepřesvědčili

Další třetiligový tým nás přehrál a nedal šanci na úspěch. MFK HAVÍŘOV – FC ODRA PETŘKOVICE 0:3 (0:2) Po ospalém začátku se hosté probudili jako první a začali Indiány přehrávat. Vytvořili si Více »

V přípravě máme cenný skalp Frýdku-Místku

V Sedlišti jsme ovládli druhou půli a připsali si ceněnou výhru nad třetiligovým týmem. MFK FRÝDEK-MÍSTEK – MFK HAVÍŘOV 1:3 (0:0) V první půli měli o něco více ze hry domácí, ale Indiáni jim Více »

Divize plná změn, začneme doma s Bohumínem

Nový ročník divize E přináší celou řadu změn. Můžeme se těšit hned na šest nových soupeřů. Po odstoupení Mohelnice a Jeseníku (oba celky šly hrát jen krajský přebor) dostaly možnost postoupit hned Více »

 

Žáci doma s polovinou bodů

V krajském přeboru tentokrát vyhráli jen mladší žáci.

MFK HAVÍŘOV U15 – KOPŘIVNICE U15 2:5 (1:3)

„I přes porážku byl náš výkon solidní, kluci se hodně snažili, bylo z naší strany vidět vysoké nasazení. Už jsou v naší hře postupně vidět zvládání nacvičených situací. Snažili jsme se hrát kombinační fotbal, kde je do mezihry zapojeno co možná nejvíce hráčů a to mě moc těší. Hosté, kde většina hráčů by mohla fyzicky patřit do dorosteneckého fotbalu toho u nás až tolik nepředvedli. Hrají na můj vkus hloupí fotbal, založený na fyzické zdatnosti, dlouhých míčů do finální fáze a rychlí úniků přes pomalejší obránce. Tři branky jsme obdrželi z větší vzdálenosti, kdy soupeř využil vý&scar on;ky na šeho menšího brankáře, věkem ještě mladšího žáka, který prostě na míče mířící pod břevno těžko dosáhne. Přesto jsme měli v bráně skvělého golmana, který si hravě dokázal poradit se spoustou ošemetných situací v naší šestnáctce. Utkání nabídlo souboj technického celku, hrající kombinační fotbal proti síle a rychlosti. Tentokrát síla a hlavně fyzická zdatnost vyhrála, ale do budoucna se to srovná a právě technická stránka a kombinační fotbal by měl být tímto rozdílovým faktorem, jen kluci potřebují čas, přeci jen jsou ještě mladší,“ řekl po utkání trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan 2

Sestava: Palosz Stanislav – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Ožana Oskar, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Madecki Rychard, Toman Vojtěch, Volný Matyáš, Liška Matěj, Nikolis Giorgios.

MFK HAVÍŘOV U13 – KOPŘIVNICE U13 6:1 (1:3)

Branky: Graf 5, König