Po další kanonádě jdeme do čela divize

Tradiční soupeř předvedl solidní výkon, ale přesto odjel s krutým výpraskem.

MFK HAVÍŘOV – MSA DOLNÍ BENEŠOV 5:1 (2:0)

Po osmigólových hodech nastoupili Indiáni namlsaní. Jejich sebevědomí navíc podpořilo rychlé dvoubrankové vedení. V 9. minutě otřel nejdříve Mirek Matušovič svůj přímý kop o zeď a tečovaná střela skončila v síti. O sedm minut později stejný hráč potrestal chybnou rozehrávku gólmana hostů a střelou do prázdné branky zvýšil vedení na 2:0. To s hosty očividně otřáslo, ale naši borci je nedokázali dorazit. Postupně se Benešovští osmělili a dvakrát nás podržel brankář Radim Směták.

Začátek druhé půle patřil hostům. Nám se nedařilo na nerovném terénu kombinovat a hosté se chopili taktovky. Po zásluze snížili na rozdíl jediné branky a měli i další příležitosti. Když se zdálo, že se zápas promění v drama, zakončil ojedinělou akci pohotově Lukáš Skoupý a Indiáni měli zpět dvojnásobný náskok. Od této chvíle se vrátila na domácí kopačky jistota a pohoda. A převaha přinesla další ovoce. Nejdříve zatočil parádně svoji střelu přesně k tyči Tomáš Wojnar a na konečných 5:1 upravil z přímého kopu Boris Förster, když mu pomohl svým nejistým zákrokem i hostující brankář.

Po rekordní výhře přišla další vysoká výhra, která nás při zaváhání Kozlovic posunula do čela tabulky.

Branky: 9. a 16. Matušovič, 64. Skoupý, 73. Wojnar, 79. Förtser¨

Sestava: Směták – Cigánek, Bialek, Skoupý L. (82. Slivka), Zupko, Wojnar, Klejnot, Omasta, Matušovič (72. Uher), Förster, Michalčák.

[Best_Wordpress_Gallery id=“2″ gal_title=“mfk-benesov“]