Výhra v derby nás do MSFL neposunula

Jelikož vyhráli i naši největší konkurenti, raduje se z postupu Dolní Benešov. Lokomotiva padá do krajského přeboru. LOKOMOTIVA PETROVICE – MFK HAVÍŘOV 1:2 (0:0) Oběma týmům šlo o hodně, ale ani jeden neměl Více »

Po šťastné výhře rozhodne poslední kolo

Zápas s Hranicemi, které bojují o záchranu, rozhodl Tomáš Wojnar v poslední minutě. Poslední kolo bude i díky tomu neuvěřitelně dramatické. Poražený celek z derby v Petrovicích bude hodně smutný. Domácí by tím definitivně spadli do Více »

Dorost slaví, je zpátky v divizi

Dvě kola před koncem krajského přeboru staršího dorostu už je jasné, že mladí Indiáni se po jedné sezoně vracejí do Moravskoslezské divize. Po výhře v derby na hřišti Horní Suché v poměru 3:1 mají Více »

Sen skončil v nastavením čase

Téměř celý zápas snili Indiáni o výhře na hřišti Opavy. O sen přišli až v nastavení řádné hrací doby. SFC OPAVA B – MFK HAVÍŘOV 1:1 (0:1) Havířovští začali skvěle a už v Více »

Počáteční uragán přivál cennou výhru

Perfektní začátek přinesl rozhodující náskok, který jsme si s přehledem pohlídali. MFK HAVÍŘOV – FC TVD SLAVIČÍN 4:0 (3:0) Indiáni vsadili na velmi náročný aktivní přístup s celoplošným tvrdým napadáním na hranici rizika. To Více »

 

Porážka ve Frýdlantu znamená ztrátu vedení v divizi

V zápase jsme ztratili dvoubrankový náskok, rozhodoval hektický závěr.

FBK FRÝDLANT – MFK HAVÍŘOV 4:3 (1:2)

Oba celky vsadily na ofenzívu, takže diváci viděli dobrý fotbal plný útočných akcí. Domácí promarnili první šance a nám se podařilo díky Zupkovi otevřít skóre. Když domácí Svatonský trefil jen břevno a Omasta zvýšil na 0:2, zdálo se, že cesta k další výhře je otevřená. Jenže v závěru první půle snížil Fromelius, který vrátil domácí do hry.

Klasický gól do kabin Frýdlantské hodně povzbudil a ve druhé půli jsme se museli bránit. Když už to vypadalo, že se z tlaku vymaníme, udeřili domácí po rohovém kopu – 2:2. Na zápas se přišlo podívat přes pět set diváků, a ti si úžili nejen celý kvalitní zápas, ale hlavně hektický závěr, který se vidí málokdy. V 82. minutě frýdlantští fotbalisté dokonali obrat. To vyburcovalo Indiány k závěrečnému tlaku. Nejdříve dvakrát zasáhl gólman Prepsl, ale v 87. minutě už kapituloval po střele Bialka. Body se ale nakonec nedělily, protože o minutu později odpískal sudí pokutový kop za faul na Svatonského a Chlebek penaltu proměnil – 4:3.

Branky: 44, Fromelius, 70. Hrdlička, 82. Hutník, 88. Chlebek – 21. Zupko, 37. Omasta, 87. Bialek

Sestava: Směták – Lisický, Bialek, Cigánek (8. Michalčák, 83. Švábík), Klejnot, Omasta, Matušovič, Zupko, Skoupý, Förster (73. Uher), Lišaník.