První kolo odloženo, začneme doma

Vedení fotbalového svazu se rozhodlo odložit první kolo jarní části divize, takže jí derby s Lokomotivou Petrovice nezahájí, ale ukončí. Náhradní termín je totiž domluven na 16. června 2018 od 17h. Díky této Více »

 

Po jasné výhře v Brumově jdeme do čela tabulky

Pětigólovou nadílku odnesl Brumov

ELSEREMO BRUMOV – MFK HAVÍŘOV 1:5 (0:2)

Utkání v Brumově se nám tentokrát vyvedlo. Nevyzpytatelný soupeř nehrál vůbec špatně, ale utrpěl nakonec v domácím prostředí debakl. Už v první půli jsme si vypracovali dvoubrankové vedení, když jsme potrestali domácí chyby.

Ve druhé části domácí přidali, ale promarnili několik šancí a Indiáni si náskok pojistili dalšíma dvěma góly. Teprve poté se dostali ke slovu i domácí, ale poslední slovo jsme měli opět my, když Omasta upravil na konečných 1:5. Při zaváhání Kozlovic jsme se tak osamostatnili na první příčce tabulky.

„Myslím si, že výsledek tentokrát hodně zkresluje. Dnes jsme asi hráli doposud s nejtěžším soupeřem. My jsme proměnili téměř vše a domácí naopak nedali nic. Takže rozhodla naše produktivita, která byla vysoká, což mě samozřejmě těší,“ mnul si po zápase ruce hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 76. Pavel Naňák – 22. a 74. Lišaník, 26. Skoupý, 53. Förster, 80. Omasta.

Sestava: Slavík – Lisický, Bialek, Cigánek, Klejnot, Omasta, Matušovič (75. Wojnar), Zupko, Förster (71. Uher), Skoupý (61. Švábík), Lišaník.