V přípravě máme cenný skalp Frýdku-Místku

V Sedlišti jsme ovládli druhou půli a připsali si ceněnou výhru nad třetiligovým týmem. MFK FRÝDEK-MÍSTEK – MFK HAVÍŘOV 1:3 (0:0) V první půli měli o něco více ze hry domácí, ale Indiáni jim Více »

Divize plná změn, začneme doma s Bohumínem

Nový ročník divize E přináší celou řadu změn. Můžeme se těšit hned na šest nových soupeřů. Po odstoupení Mohelnice a Jeseníku (oba celky šly hrát jen krajský přebor) dostaly možnost postoupit hned Více »

Výhra v derby nás do MSFL neposunula

Jelikož vyhráli i naši největší konkurenti, raduje se z postupu Dolní Benešov. Lokomotiva padá do krajského přeboru. LOKOMOTIVA PETROVICE – MFK HAVÍŘOV 1:2 (0:0) Oběma týmům šlo o hodně, ale ani jeden neměl Více »

Po šťastné výhře rozhodne poslední kolo

Zápas s Hranicemi, které bojují o záchranu, rozhodl Tomáš Wojnar v poslední minutě. Poslední kolo bude i díky tomu neuvěřitelně dramatické. Poražený celek z derby v Petrovicích bude hodně smutný. Domácí by tím definitivně spadli do Více »

Dorost slaví, je zpátky v divizi

Dvě kola před koncem krajského přeboru staršího dorostu už je jasné, že mladí Indiáni se po jedné sezoně vracejí do Moravskoslezské divize. Po výhře v derby na hřišti Horní Suché v poměru 3:1 mají Více »

 

Po jasné výhře v Brumově jdeme do čela tabulky

Pětigólovou nadílku odnesl Brumov

ELSEREMO BRUMOV – MFK HAVÍŘOV 1:5 (0:2)

Utkání v Brumově se nám tentokrát vyvedlo. Nevyzpytatelný soupeř nehrál vůbec špatně, ale utrpěl nakonec v domácím prostředí debakl. Už v první půli jsme si vypracovali dvoubrankové vedení, když jsme potrestali domácí chyby.

Ve druhé části domácí přidali, ale promarnili několik šancí a Indiáni si náskok pojistili dalšíma dvěma góly. Teprve poté se dostali ke slovu i domácí, ale poslední slovo jsme měli opět my, když Omasta upravil na konečných 1:5. Při zaváhání Kozlovic jsme se tak osamostatnili na první příčce tabulky.

„Myslím si, že výsledek tentokrát hodně zkresluje. Dnes jsme asi hráli doposud s nejtěžším soupeřem. My jsme proměnili téměř vše a domácí naopak nedali nic. Takže rozhodla naše produktivita, která byla vysoká, což mě samozřejmě těší,“ mnul si po zápase ruce hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 76. Pavel Naňák – 22. a 74. Lišaník, 26. Skoupý, 53. Förster, 80. Omasta.

Sestava: Slavík – Lisický, Bialek, Cigánek, Klejnot, Omasta, Matušovič (75. Wojnar), Zupko, Förster (71. Uher), Skoupý (61. Švábík), Lišaník.