Bod vychytal Radim Směták a vystřelil Lukáš Skoupý

Lídr tabulky prokázal své kvality, dramatický duel se musel líbit. MFK HAVÍŘOV – TJ SOKOL ÚSTÍ 2:2 (1:1) V sychravém počasí se hrál od úvodního hvizdu otevřený duel. Hráči obou týmů opět vsadili Více »

Po jasné výhře v Brumově jdeme do čela tabulky

Pětigólovou nadílku odnesl Brumov ELSEREMO BRUMOV – MFK HAVÍŘOV 1:5 (0:2) Utkání v Brumově se nám tentokrát vyvedlo. Nevyzpytatelný soupeř nehrál vůbec špatně, ale utrpěl nakonec v domácím prostředí debakl. Už v první půli jsme Více »

Pohledný zápas vyzněl lépe pro naše barvy

Všechny góly padly během desetiminutové přestřelky. Po výhře držíme druhou pozici. MFK HAVÍŘOV – FK NOVÉ SADY 2:1 (0:0) Indiáni hráli od počátku s velkou chutí a pohledným akcím nescházela ani střelba, Více »

Bod jsme zachránili v poslední minutě

I když jsme herně soupeře jasně přehráli, remízu jsme urvali těsně před závěreřným hvizdem. ŠTERNBERK – MFK HAVÍŘOV 2:2 (0:1) Na hřišti nováčka jsme se od počátku chopili iniciativy a při tlaku Více »

 

Po jasné výhře v Brumově jdeme do čela tabulky

Pětigólovou nadílku odnesl Brumov

ELSEREMO BRUMOV – MFK HAVÍŘOV 1:5 (0:2)

Utkání v Brumově se nám tentokrát vyvedlo. Nevyzpytatelný soupeř nehrál vůbec špatně, ale utrpěl nakonec v domácím prostředí debakl. Už v první půli jsme si vypracovali dvoubrankové vedení, když jsme potrestali domácí chyby.

Ve druhé části domácí přidali, ale promarnili několik šancí a Indiáni si náskok pojistili dalšíma dvěma góly. Teprve poté se dostali ke slovu i domácí, ale poslední slovo jsme měli opět my, když Omasta upravil na konečných 1:5. Při zaváhání Kozlovic jsme se tak osamostatnili na první příčce tabulky.

„Myslím si, že výsledek tentokrát hodně zkresluje. Dnes jsme asi hráli doposud s nejtěžším soupeřem. My jsme proměnili téměř vše a domácí naopak nedali nic. Takže rozhodla naše produktivita, která byla vysoká, což mě samozřejmě těší,“ mnul si po zápase ruce hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 76. Pavel Naňák – 22. a 74. Lišaník, 26. Skoupý, 53. Förster, 80. Omasta.

Sestava: Slavík – Lisický, Bialek, Cigánek, Klejnot, Omasta, Matušovič (75. Wojnar), Zupko, Förster (71. Uher), Skoupý (61. Švábík), Lišaník.