Zimní příprava

Zimní příprava A týmu odstartuje prvním tréninkem 10. ledna. O definitivním složení kádru se stále jedná, takže o případných posilách se ještě v tomto okamžiku mluvit s jistotou nedá. Jistý je ale Více »

Podzimní sezona skončila

Utkání s Bohumínem bylo pro A tým na podzim poslední. Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek ŘK FAČR Moravy rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MS Divizí. Toto Více »

Derby rozhodly dva Wojnarovy góly

Souboj sousedů v tabulce jsme zvládli a udrželi páté místo. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:1 (2:1) Od počátku jsme měli v zápase více ze hry. Omasta po uklouznutí Košťála nasadil ke kličce gólmanovi Více »

V Hranicích jsme dvakrát dorovnali skóre

Domácí porážku s Opavou se nám podařilo odčinit jen částečně. FK HRANICE – MFK HAVÍŘOV 2:2 (2:1) Týn nastoupil bez zraněného Omasty a vykartovaného Lisického. Přesto jsme začali aktivně, ale jako první udeřili Více »

Slepené góly v první půli rozhodly celý zápas

Ve Slavičíně jsme nezvládli prví poločas a odjeli s třígólovou nadílkou. FC TVD SLAVIČÍN – MFK HAVÍŘOV 3:0 (3:0) Do zápasu jsme vstoupili lépe, ale aktivitu jsme nedokázali vyjádřit gólově. Nakonec opět zavládlo Více »

 

Po jasné výhře v Brumově jdeme do čela tabulky

Pětigólovou nadílku odnesl Brumov

ELSEREMO BRUMOV – MFK HAVÍŘOV 1:5 (0:2)

Utkání v Brumově se nám tentokrát vyvedlo. Nevyzpytatelný soupeř nehrál vůbec špatně, ale utrpěl nakonec v domácím prostředí debakl. Už v první půli jsme si vypracovali dvoubrankové vedení, když jsme potrestali domácí chyby.

Ve druhé části domácí přidali, ale promarnili několik šancí a Indiáni si náskok pojistili dalšíma dvěma góly. Teprve poté se dostali ke slovu i domácí, ale poslední slovo jsme měli opět my, když Omasta upravil na konečných 1:5. Při zaváhání Kozlovic jsme se tak osamostatnili na první příčce tabulky.

„Myslím si, že výsledek tentokrát hodně zkresluje. Dnes jsme asi hráli doposud s nejtěžším soupeřem. My jsme proměnili téměř vše a domácí naopak nedali nic. Takže rozhodla naše produktivita, která byla vysoká, což mě samozřejmě těší,“ mnul si po zápase ruce hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 76. Pavel Naňák – 22. a 74. Lišaník, 26. Skoupý, 53. Förster, 80. Omasta.

Sestava: Slavík – Lisický, Bialek, Cigánek, Klejnot, Omasta, Matušovič (75. Wojnar), Zupko, Förster (71. Uher), Skoupý (61. Švábík), Lišaník.