Bod vychytal Radim Směták a vystřelil Lukáš Skoupý

Lídr tabulky prokázal své kvality, dramatický duel se musel líbit. MFK HAVÍŘOV – TJ SOKOL ÚSTÍ 2:2 (1:1) V sychravém počasí se hrál od úvodního hvizdu otevřený duel. Hráči obou týmů opět vsadili Více »

Po jasné výhře v Brumově jdeme do čela tabulky

Pětigólovou nadílku odnesl Brumov ELSEREMO BRUMOV – MFK HAVÍŘOV 1:5 (0:2) Utkání v Brumově se nám tentokrát vyvedlo. Nevyzpytatelný soupeř nehrál vůbec špatně, ale utrpěl nakonec v domácím prostředí debakl. Už v první půli jsme Více »

Pohledný zápas vyzněl lépe pro naše barvy

Všechny góly padly během desetiminutové přestřelky. Po výhře držíme druhou pozici. MFK HAVÍŘOV – FK NOVÉ SADY 2:1 (0:0) Indiáni hráli od počátku s velkou chutí a pohledným akcím nescházela ani střelba, Více »

Bod jsme zachránili v poslední minutě

I když jsme herně soupeře jasně přehráli, remízu jsme urvali těsně před závěreřným hvizdem. ŠTERNBERK – MFK HAVÍŘOV 2:2 (0:1) Na hřišti nováčka jsme se od počátku chopili iniciativy a při tlaku Více »

 

Pohledný zápas vyzněl lépe pro naše barvy

Všechny góly padly během desetiminutové přestřelky. Po výhře držíme druhou pozici.

MFK HAVÍŘOV – FK NOVÉ SADY 2:1 (0:0)

Indiáni hráli od počátku s velkou chutí a pohledným akcím nescházela ani střelba, takže si diváci mohli zápas užívat. Měli jsme očividně více ze hry, ale gólu jsme se v první půli nedočkali. Hopsté se také snažili využít každou příležitost k útočení, čímž velkou měrou přispěli ke kvalitnímu fotbalu.

Ve druhé části hosté hru vyrovnali a hrozili stále častěji. My jsme přesto měli stále navrch a v 58. minutě se dočkali zaslouženého vedení. Boris Förster se uvolnil v pokutovém územní a po jeho ideální přihrávce už měl Lukáš Skoupý lehkou práci s otevřením skóre – 1:0. Po třech minutách se podobná akce povedla i Olomouckým a brzy bylo tedy srovnáno na 1:1. O pár minut později nastoupil do hry Miroslav Matušovič a jeho první dotek s míčem skončil rozhodující brankou. Matušovič zahrál roh přímo na branku a brankář Kalina si ho nešťastně srazil sám do branky. Až do konce zápasu se skóre nezměnilo, ale to neznamená, že by se diváci nudili. Naopak do poslední minuty sledovali šance na obou stranách. Více a větší jich měli díky chybám v rozehrávce hosté, ale srovnat už nedokázali.

„Dnes se hrál dobrý fotbal. Nám se hra dařila a myslím si, že výhra byla zcela zasloužená. Soupeř si v závěru vypracoval díky našim chybám pár šancí. Toho se musíme příště vyvarovat a hned jsme si to vyříkali. Každopádně jsme byli myslím celkově lepší a výhru si zasloužili,“ řekl po zápase spokojený trenér Miroslav Matušovič,

Branky: 58. Skoupý, 67. Matušovič – 61. Šuba

Sestava: Slavík – Cenek, Bialek, Cigánek – Klejnot (78. Švábík), Zupko, Wojnar (66. Matušovič), Skoupý – Omasta, Uher (Lišaník), Förster.

Rozhodujcí gól můžete zhlédnout zde.

A tady ještě jednou zpomaleně.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
mfk sady 08mfk sady 09mfk sady 10mfk sady 11mfk sady 12mfk sady 13mfk sady 14mfk sady 15mfk sady 16mfk sady 17mfk sady 18mfk sady 19mfk sady 20mfk sady 21mfk sady 22mfk sady 23mfk sady 24mfk sady 01mfk sady 02mfk sady 03mfk sady 04mfk sady 05mfk sady 06mfk sady 07