Výhra v derby nás do MSFL neposunula

Jelikož vyhráli i naši největší konkurenti, raduje se z postupu Dolní Benešov. Lokomotiva padá do krajského přeboru. LOKOMOTIVA PETROVICE – MFK HAVÍŘOV 1:2 (0:0) Oběma týmům šlo o hodně, ale ani jeden neměl Více »

Po šťastné výhře rozhodne poslední kolo

Zápas s Hranicemi, které bojují o záchranu, rozhodl Tomáš Wojnar v poslední minutě. Poslední kolo bude i díky tomu neuvěřitelně dramatické. Poražený celek z derby v Petrovicích bude hodně smutný. Domácí by tím definitivně spadli do Více »

Dorost slaví, je zpátky v divizi

Dvě kola před koncem krajského přeboru staršího dorostu už je jasné, že mladí Indiáni se po jedné sezoně vracejí do Moravskoslezské divize. Po výhře v derby na hřišti Horní Suché v poměru 3:1 mají Více »

Sen skončil v nastavením čase

Téměř celý zápas snili Indiáni o výhře na hřišti Opavy. O sen přišli až v nastavení řádné hrací doby. SFC OPAVA B – MFK HAVÍŘOV 1:1 (0:1) Havířovští začali skvěle a už v Více »

Počáteční uragán přivál cennou výhru

Perfektní začátek přinesl rozhodující náskok, který jsme si s přehledem pohlídali. MFK HAVÍŘOV – FC TVD SLAVIČÍN 4:0 (3:0) Indiáni vsadili na velmi náročný aktivní přístup s celoplošným tvrdým napadáním na hranici rizika. To Více »

 

Pohledný zápas vyzněl lépe pro naše barvy

Všechny góly padly během desetiminutové přestřelky. Po výhře držíme druhou pozici.

MFK HAVÍŘOV – FK NOVÉ SADY 2:1 (0:0)

Indiáni hráli od počátku s velkou chutí a pohledným akcím nescházela ani střelba, takže si diváci mohli zápas užívat. Měli jsme očividně více ze hry, ale gólu jsme se v první půli nedočkali. Hopsté se také snažili využít každou příležitost k útočení, čímž velkou měrou přispěli ke kvalitnímu fotbalu.

Ve druhé části hosté hru vyrovnali a hrozili stále častěji. My jsme přesto měli stále navrch a v 58. minutě se dočkali zaslouženého vedení. Boris Förster se uvolnil v pokutovém územní a po jeho ideální přihrávce už měl Lukáš Skoupý lehkou práci s otevřením skóre – 1:0. Po třech minutách se podobná akce povedla i Olomouckým a brzy bylo tedy srovnáno na 1:1. O pár minut později nastoupil do hry Miroslav Matušovič a jeho první dotek s míčem skončil rozhodující brankou. Matušovič zahrál roh přímo na branku a brankář Kalina si ho nešťastně srazil sám do branky. Až do konce zápasu se skóre nezměnilo, ale to neznamená, že by se diváci nudili. Naopak do poslední minuty sledovali šance na obou stranách. Více a větší jich měli díky chybám v rozehrávce hosté, ale srovnat už nedokázali.

„Dnes se hrál dobrý fotbal. Nám se hra dařila a myslím si, že výhra byla zcela zasloužená. Soupeř si v závěru vypracoval díky našim chybám pár šancí. Toho se musíme příště vyvarovat a hned jsme si to vyříkali. Každopádně jsme byli myslím celkově lepší a výhru si zasloužili,“ řekl po zápase spokojený trenér Miroslav Matušovič,

Branky: 58. Skoupý, 67. Matušovič – 61. Šuba

Sestava: Slavík – Cenek, Bialek, Cigánek – Klejnot (78. Švábík), Zupko, Wojnar (66. Matušovič), Skoupý – Omasta, Uher (Lišaník), Förster.

Rozhodujcí gól můžete zhlédnout zde.

A tady ještě jednou zpomaleně.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
mfk sady 08mfk sady 09mfk sady 10mfk sady 11mfk sady 12mfk sady 13mfk sady 14mfk sady 15mfk sady 16mfk sady 17mfk sady 18mfk sady 19mfk sady 20mfk sady 21mfk sady 22mfk sady 23mfk sady 24mfk sady 01mfk sady 02mfk sady 03mfk sady 04mfk sady 05mfk sady 06mfk sady 07