Zimní příprava

Zimní příprava A týmu odstartuje prvním tréninkem 10. ledna. O definitivním složení kádru se stále jedná, takže o případných posilách se ještě v tomto okamžiku mluvit s jistotou nedá. Jistý je ale Více »

Podzimní sezona skončila

Utkání s Bohumínem bylo pro A tým na podzim poslední. Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek ŘK FAČR Moravy rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MS Divizí. Toto Více »

Derby rozhodly dva Wojnarovy góly

Souboj sousedů v tabulce jsme zvládli a udrželi páté místo. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:1 (2:1) Od počátku jsme měli v zápase více ze hry. Omasta po uklouznutí Košťála nasadil ke kličce gólmanovi Více »

V Hranicích jsme dvakrát dorovnali skóre

Domácí porážku s Opavou se nám podařilo odčinit jen částečně. FK HRANICE – MFK HAVÍŘOV 2:2 (2:1) Týn nastoupil bez zraněného Omasty a vykartovaného Lisického. Přesto jsme začali aktivně, ale jako první udeřili Více »

Slepené góly v první půli rozhodly celý zápas

Ve Slavičíně jsme nezvládli prví poločas a odjeli s třígólovou nadílkou. FC TVD SLAVIČÍN – MFK HAVÍŘOV 3:0 (3:0) Do zápasu jsme vstoupili lépe, ale aktivitu jsme nedokázali vyjádřit gólově. Nakonec opět zavládlo Více »

 

Pohledný zápas vyzněl lépe pro naše barvy

Všechny góly padly během desetiminutové přestřelky. Po výhře držíme druhou pozici.

MFK HAVÍŘOV – FK NOVÉ SADY 2:1 (0:0)

Indiáni hráli od počátku s velkou chutí a pohledným akcím nescházela ani střelba, takže si diváci mohli zápas užívat. Měli jsme očividně více ze hry, ale gólu jsme se v první půli nedočkali. Hopsté se také snažili využít každou příležitost k útočení, čímž velkou měrou přispěli ke kvalitnímu fotbalu.

Ve druhé části hosté hru vyrovnali a hrozili stále častěji. My jsme přesto měli stále navrch a v 58. minutě se dočkali zaslouženého vedení. Boris Förster se uvolnil v pokutovém územní a po jeho ideální přihrávce už měl Lukáš Skoupý lehkou práci s otevřením skóre – 1:0. Po třech minutách se podobná akce povedla i Olomouckým a brzy bylo tedy srovnáno na 1:1. O pár minut později nastoupil do hry Miroslav Matušovič a jeho první dotek s míčem skončil rozhodující brankou. Matušovič zahrál roh přímo na branku a brankář Kalina si ho nešťastně srazil sám do branky. Až do konce zápasu se skóre nezměnilo, ale to neznamená, že by se diváci nudili. Naopak do poslední minuty sledovali šance na obou stranách. Více a větší jich měli díky chybám v rozehrávce hosté, ale srovnat už nedokázali.

„Dnes se hrál dobrý fotbal. Nám se hra dařila a myslím si, že výhra byla zcela zasloužená. Soupeř si v závěru vypracoval díky našim chybám pár šancí. Toho se musíme příště vyvarovat a hned jsme si to vyříkali. Každopádně jsme byli myslím celkově lepší a výhru si zasloužili,“ řekl po zápase spokojený trenér Miroslav Matušovič,

Branky: 58. Skoupý, 67. Matušovič – 61. Šuba

Sestava: Slavík – Cenek, Bialek, Cigánek – Klejnot (78. Švábík), Zupko, Wojnar (66. Matušovič), Skoupý – Omasta, Uher (Lišaník), Förster.

Rozhodujcí gól můžete zhlédnout zde.

A tady ještě jednou zpomaleně.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
mfk sady 08mfk sady 09mfk sady 10mfk sady 11mfk sady 12mfk sady 13mfk sady 14mfk sady 15mfk sady 16mfk sady 17mfk sady 18mfk sady 19mfk sady 20mfk sady 21mfk sady 22mfk sady 23mfk sady 24mfk sady 01mfk sady 02mfk sady 03mfk sady 04mfk sady 05mfk sady 06mfk sady 07