Bod vychytal Radim Směták a vystřelil Lukáš Skoupý

Lídr tabulky prokázal své kvality, dramatický duel se musel líbit. MFK HAVÍŘOV – TJ SOKOL ÚSTÍ 2:2 (1:1) V sychravém počasí se hrál od úvodního hvizdu otevřený duel. Hráči obou týmů opět vsadili Více »

Po jasné výhře v Brumově jdeme do čela tabulky

Pětigólovou nadílku odnesl Brumov ELSEREMO BRUMOV – MFK HAVÍŘOV 1:5 (0:2) Utkání v Brumově se nám tentokrát vyvedlo. Nevyzpytatelný soupeř nehrál vůbec špatně, ale utrpěl nakonec v domácím prostředí debakl. Už v první půli jsme Více »

Pohledný zápas vyzněl lépe pro naše barvy

Všechny góly padly během desetiminutové přestřelky. Po výhře držíme druhou pozici. MFK HAVÍŘOV – FK NOVÉ SADY 2:1 (0:0) Indiáni hráli od počátku s velkou chutí a pohledným akcím nescházela ani střelba, Více »

Bod jsme zachránili v poslední minutě

I když jsme herně soupeře jasně přehráli, remízu jsme urvali těsně před závěreřným hvizdem. ŠTERNBERK – MFK HAVÍŘOV 2:2 (0:1) Na hřišti nováčka jsme se od počátku chopili iniciativy a při tlaku Více »

 

Bod jsme zachránili v poslední minutě

I když jsme herně soupeře jasně přehráli, remízu jsme urvali těsně před závěreřným hvizdem.

ŠTERNBERK – MFK HAVÍŘOV 2:2 (0:1)

Na hřišti nováčka jsme se od počátku chopili iniciativy a při tlaku si vytvořili řadu šancí. Ujala se ale pouze jediná, když se ve 24. minutě prosadil Lukáš Skoupý. Domácí se po většinu času jen bránili a pokoušeli se uspět po rychlých brejcích. To se jim vyplatilo ve druhé půli, když dokázali nejdříve vyrovnat a pět minut před koncem dokonce skóre otočit na 2:1. Alespoň bod zachránil v poslední minutě Daniel Bialek.

Z utkání musíme mít rozporuplné pocity. Vyrovnat v samotném závěru, to určitě musí těšit, ale po jednoznačném průběhu jsme o body spíš přišli.

„Je to škoda. Šance jsme měli, ale nedokázali jsme je využít. Přesto je každý bod z venku dobrý, takže se musíme z toho poučit a soustředit se na další zápas,“ řekl po utkání hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 62. Tögel, 85. Mudrák – 24. Skoupý L., 90. Bialek

Sestava: Slavík – Lisický, Bialek, Cigánek – Klejnot, Matušovič, Wojnar, Skoupý L. – Omasta, Lišaník (75. Zupko), Förster.