Zimní příprava

Zimní příprava A týmu odstartuje prvním tréninkem 10. ledna. O definitivním složení kádru se stále jedná, takže o případných posilách se ještě v tomto okamžiku mluvit s jistotou nedá. Jistý je ale Více »

Podzimní sezona skončila

Utkání s Bohumínem bylo pro A tým na podzim poslední. Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek ŘK FAČR Moravy rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MS Divizí. Toto Více »

Derby rozhodly dva Wojnarovy góly

Souboj sousedů v tabulce jsme zvládli a udrželi páté místo. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:1 (2:1) Od počátku jsme měli v zápase více ze hry. Omasta po uklouznutí Košťála nasadil ke kličce gólmanovi Více »

V Hranicích jsme dvakrát dorovnali skóre

Domácí porážku s Opavou se nám podařilo odčinit jen částečně. FK HRANICE – MFK HAVÍŘOV 2:2 (2:1) Týn nastoupil bez zraněného Omasty a vykartovaného Lisického. Přesto jsme začali aktivně, ale jako první udeřili Více »

Slepené góly v první půli rozhodly celý zápas

Ve Slavičíně jsme nezvládli prví poločas a odjeli s třígólovou nadílkou. FC TVD SLAVIČÍN – MFK HAVÍŘOV 3:0 (3:0) Do zápasu jsme vstoupili lépe, ale aktivitu jsme nedokázali vyjádřit gólově. Nakonec opět zavládlo Více »

 

Bod jsme zachránili v poslední minutě

I když jsme herně soupeře jasně přehráli, remízu jsme urvali těsně před závěreřným hvizdem.

ŠTERNBERK – MFK HAVÍŘOV 2:2 (0:1)

Na hřišti nováčka jsme se od počátku chopili iniciativy a při tlaku si vytvořili řadu šancí. Ujala se ale pouze jediná, když se ve 24. minutě prosadil Lukáš Skoupý. Domácí se po většinu času jen bránili a pokoušeli se uspět po rychlých brejcích. To se jim vyplatilo ve druhé půli, když dokázali nejdříve vyrovnat a pět minut před koncem dokonce skóre otočit na 2:1. Alespoň bod zachránil v poslední minutě Daniel Bialek.

Z utkání musíme mít rozporuplné pocity. Vyrovnat v samotném závěru, to určitě musí těšit, ale po jednoznačném průběhu jsme o body spíš přišli.

„Je to škoda. Šance jsme měli, ale nedokázali jsme je využít. Přesto je každý bod z venku dobrý, takže se musíme z toho poučit a soustředit se na další zápas,“ řekl po utkání hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 62. Tögel, 85. Mudrák – 24. Skoupý L., 90. Bialek

Sestava: Slavík – Lisický, Bialek, Cigánek – Klejnot, Matušovič, Wojnar, Skoupý L. – Omasta, Lišaník (75. Zupko), Förster.