Výhra v derby nás do MSFL neposunula

Jelikož vyhráli i naši největší konkurenti, raduje se z postupu Dolní Benešov. Lokomotiva padá do krajského přeboru. LOKOMOTIVA PETROVICE – MFK HAVÍŘOV 1:2 (0:0) Oběma týmům šlo o hodně, ale ani jeden neměl Více »

Po šťastné výhře rozhodne poslední kolo

Zápas s Hranicemi, které bojují o záchranu, rozhodl Tomáš Wojnar v poslední minutě. Poslední kolo bude i díky tomu neuvěřitelně dramatické. Poražený celek z derby v Petrovicích bude hodně smutný. Domácí by tím definitivně spadli do Více »

Dorost slaví, je zpátky v divizi

Dvě kola před koncem krajského přeboru staršího dorostu už je jasné, že mladí Indiáni se po jedné sezoně vracejí do Moravskoslezské divize. Po výhře v derby na hřišti Horní Suché v poměru 3:1 mají Více »

Sen skončil v nastavením čase

Téměř celý zápas snili Indiáni o výhře na hřišti Opavy. O sen přišli až v nastavení řádné hrací doby. SFC OPAVA B – MFK HAVÍŘOV 1:1 (0:1) Havířovští začali skvěle a už v Více »

Počáteční uragán přivál cennou výhru

Perfektní začátek přinesl rozhodující náskok, který jsme si s přehledem pohlídali. MFK HAVÍŘOV – FC TVD SLAVIČÍN 4:0 (3:0) Indiáni vsadili na velmi náročný aktivní přístup s celoplošným tvrdým napadáním na hranici rizika. To Více »

 

Bod jsme zachránili v poslední minutě

I když jsme herně soupeře jasně přehráli, remízu jsme urvali těsně před závěreřným hvizdem.

ŠTERNBERK – MFK HAVÍŘOV 2:2 (0:1)

Na hřišti nováčka jsme se od počátku chopili iniciativy a při tlaku si vytvořili řadu šancí. Ujala se ale pouze jediná, když se ve 24. minutě prosadil Lukáš Skoupý. Domácí se po většinu času jen bránili a pokoušeli se uspět po rychlých brejcích. To se jim vyplatilo ve druhé půli, když dokázali nejdříve vyrovnat a pět minut před koncem dokonce skóre otočit na 2:1. Alespoň bod zachránil v poslední minutě Daniel Bialek.

Z utkání musíme mít rozporuplné pocity. Vyrovnat v samotném závěru, to určitě musí těšit, ale po jednoznačném průběhu jsme o body spíš přišli.

„Je to škoda. Šance jsme měli, ale nedokázali jsme je využít. Přesto je každý bod z venku dobrý, takže se musíme z toho poučit a soustředit se na další zápas,“ řekl po utkání hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branky: 62. Tögel, 85. Mudrák – 24. Skoupý L., 90. Bialek

Sestava: Slavík – Lisický, Bialek, Cigánek – Klejnot, Matušovič, Wojnar, Skoupý L. – Omasta, Lišaník (75. Zupko), Förster.