Z Kozlovic se vracíme s prázdnou

Porážka se zrodila ve druhé půli, po vyloučení Karla Skoupého jsme dohrávali v deseti. FK KOZLOVICE – MFK HAVÍŘOV 2:0 (0:0) V celém zápas jsme měli více ze hry. Byli aktivnější a vytvořili si Více »

Vydřená výhra se cení

V zápase se Vsetínem jsme se obávali o výhru do poslední minuty. Tým bojoval, tři důležité body uchránil a posunul se na druhé místo tabulky. MFK HAVÍŘOV – FC VSETÍN 2:1 (2:1) Hned Více »

Z bitvy s Novým Jičínem máme všechny body

Zápas s minimem šancí vyzněl pro naše barvy. MFK HAVÍŘOV – TJ NOVÝ JIČÍN 2:0 (1:0) Jestliže platí pravidlo, že tým hraje to, co mu soupeř dovolí, tak v tomto případě si toho oba Více »

Prohru s Ústí jsme odčinili stejným výsledkem

V domácím prostředí jsme přehráli snaživého soupeře ve druhé půli. MFK HAVÍŘOV – FK JESENÍK 4:1 (1:1) Ve svižném začátku jsme si vytvořili hned tři velké šance. Förtsera vychytal gólman, Karel Skoupý mířil Více »

Šlágr kola jsme nezvládli

Na hřišti lídra jsme ukončili jarní spanilou jízdu, inkasovali čtyři góly a odjeli s prázdnou. FK ÚSTÍ – MFK HAVÍŘOV 4:1 (2:0) Utkání, do kterého nepustilo zranění Borise Förstera, se nám tentokrát vůbec Více »

 

Vystartovali jsme tříbodově

I když jsme nepředvedli optimální výkon, vezeme od divizního nováčka všechny body.

FC VSETÍN – MFK HAVÍŘOV 0:1 (0:1)

Do zápasu jsme vstoupili skvěle a už v 10. minutě jsme se ujali vedení. Po rohu Matušoviče se prosadil Bialek – 0:1. Branka nás měla uklidnit, ale to se nestalo. Lepší fáze střídaly výpadky ve hře, čehož domácí toho mohli několikrát využít. Naštěstí se tak nestalo a mohli jsme si díky tomu připsat plný bodový zisk.

„Co se týká výsledku, tak jsem samozřejmě spokojený, ale herně to nebylo ono. Nedařilo se nám a soupeř mohl srovnat. Musím přiznat, že jsme měli tentokrát štěstí, když domácí střelce vychytal skvěle Radim Směták. Musíme se z tohoto zápasu poučit a každopádně se zlepšit,“ konstatoval po úspěšném vstupu do sezony hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branka: 10. Bialek
Sestava: Směták – Lisický, Bialek, Cigánek – Klejnot, Wojnar (66. Zupko), Matušovič (80. Cenek), Švábík (87. Michalčák) – Omasta, Lišaník,  Förster.