Zimní příprava

Zimní příprava A týmu odstartuje prvním tréninkem 10. ledna. O definitivním složení kádru se stále jedná, takže o případných posilách se ještě v tomto okamžiku mluvit s jistotou nedá. Jistý je ale Více »

Podzimní sezona skončila

Utkání s Bohumínem bylo pro A tým na podzim poslední. Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek ŘK FAČR Moravy rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MS Divizí. Toto Více »

Derby rozhodly dva Wojnarovy góly

Souboj sousedů v tabulce jsme zvládli a udrželi páté místo. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:1 (2:1) Od počátku jsme měli v zápase více ze hry. Omasta po uklouznutí Košťála nasadil ke kličce gólmanovi Více »

V Hranicích jsme dvakrát dorovnali skóre

Domácí porážku s Opavou se nám podařilo odčinit jen částečně. FK HRANICE – MFK HAVÍŘOV 2:2 (2:1) Týn nastoupil bez zraněného Omasty a vykartovaného Lisického. Přesto jsme začali aktivně, ale jako první udeřili Více »

Slepené góly v první půli rozhodly celý zápas

Ve Slavičíně jsme nezvládli prví poločas a odjeli s třígólovou nadílkou. FC TVD SLAVIČÍN – MFK HAVÍŘOV 3:0 (3:0) Do zápasu jsme vstoupili lépe, ale aktivitu jsme nedokázali vyjádřit gólově. Nakonec opět zavládlo Více »

 

Vystartovali jsme tříbodově

I když jsme nepředvedli optimální výkon, vezeme od divizního nováčka všechny body.

FC VSETÍN – MFK HAVÍŘOV 0:1 (0:1)

Do zápasu jsme vstoupili skvěle a už v 10. minutě jsme se ujali vedení. Po rohu Matušoviče se prosadil Bialek – 0:1. Branka nás měla uklidnit, ale to se nestalo. Lepší fáze střídaly výpadky ve hře, čehož domácí toho mohli několikrát využít. Naštěstí se tak nestalo a mohli jsme si díky tomu připsat plný bodový zisk.

„Co se týká výsledku, tak jsem samozřejmě spokojený, ale herně to nebylo ono. Nedařilo se nám a soupeř mohl srovnat. Musím přiznat, že jsme měli tentokrát štěstí, když domácí střelce vychytal skvěle Radim Směták. Musíme se z tohoto zápasu poučit a každopádně se zlepšit,“ konstatoval po úspěšném vstupu do sezony hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branka: 10. Bialek
Sestava: Směták – Lisický, Bialek, Cigánek – Klejnot, Wojnar (66. Zupko), Matušovič (80. Cenek), Švábík (87. Michalčák) – Omasta, Lišaník,  Förster.