Šlágr kola s lídrem skončil smírně

Atraktivní zápas s lídrem tabulky skončil remízou, kterou musejí brát oba celky. MFK HAVÍŘOV – FK KOZLOVICE 2:2 (1:2) První půle nabídla skvělou podívanou, při které si diváci určitě přišli na své. My Více »

Po brankových hodech přišel půst

V Novém Jičíně jsme poprvé v sezoně neskórovali, vyšli bodově naprázdno a opustili první příčku tabulky. NOVÝ JIČÍN – MFK HAVÍŘOV 3:0 (1:0) Na neoblíbeném hřišti, které bylo navíc tentokrát velmi nerovné, podali naši Více »

Po další kanonádě jdeme do čela divize

Tradiční soupeř předvedl solidní výkon, ale přesto odjel s krutým výpraskem. MFK HAVÍŘOV – MSA DOLNÍ BENEŠOV 5:1 (2:0) Po osmigólových hodech nastoupili Indiáni namlsaní. Jejich sebevědomí navíc podpořilo rychlé dvoubrankové vedení. V 9. Více »

Nevídanou osmigólovou kanonádu jsme spustili v Jeseníku

Domácí museli přetrpět rekordní debakl s osmi góly. FK JESENÍK – MFK HAVÍŘOV 0:8 (0:4) Utkání začalo pro naše barvy dobře a už v 6. minutě jsme se ujali po brance Petra Cigánka vedení. Více »

Bod vychytal Radim Směták a vystřelil Lukáš Skoupý

Lídr tabulky prokázal své kvality, dramatický duel se musel líbit. MFK HAVÍŘOV – TJ SOKOL ÚSTÍ 2:2 (1:1) V sychravém počasí se hrál od úvodního hvizdu otevřený duel. Hráči obou týmů opět vsadili Více »

 

Vystartovali jsme tříbodově

I když jsme nepředvedli optimální výkon, vezeme od divizního nováčka všechny body.

FC VSETÍN – MFK HAVÍŘOV 0:1 (0:1)

Do zápasu jsme vstoupili skvěle a už v 10. minutě jsme se ujali vedení. Po rohu Matušoviče se prosadil Bialek – 0:1. Branka nás měla uklidnit, ale to se nestalo. Lepší fáze střídaly výpadky ve hře, čehož domácí toho mohli několikrát využít. Naštěstí se tak nestalo a mohli jsme si díky tomu připsat plný bodový zisk.

„Co se týká výsledku, tak jsem samozřejmě spokojený, ale herně to nebylo ono. Nedařilo se nám a soupeř mohl srovnat. Musím přiznat, že jsme měli tentokrát štěstí, když domácí střelce vychytal skvěle Radim Směták. Musíme se z tohoto zápasu poučit a každopádně se zlepšit,“ konstatoval po úspěšném vstupu do sezony hrající trenér Miroslav Matušovič.

Branka: 10. Bialek
Sestava: Směták – Lisický, Bialek, Cigánek – Klejnot, Wojnar (66. Zupko), Matušovič (80. Cenek), Švábík (87. Michalčák) – Omasta, Lišaník,  Förster.