Derby jsme ovládli jednoznačně

Herní převahu jsme dokázali vyjádřit i gólově, výhra mohla být ještě větší. MFK HAVÍŘOV – LOKOMOTIVA PETROVICE 5:1 (1:1) Od úvodního hvizdu se přestěhovala aktivita na naše kopačky. Petrovičtí vsadili jen na Více »

Vystartovali jsme tříbodově

I když jsme nepředvedli optimální výkon, vezeme od divizního nováčka všechny body. FC VSETÍN – MFK HAVÍŘOV 0:1 (0:1) Do zápasu jsme vstoupili skvěle a už v 10. minutě jsme se ujali vedení. Více »

Kádr má tři nové tváře

V samotném závěru přípravy se definitivně rozhodlo o nových posilách týmu. Jedná se o brankáře Lukáše Slavíka, obránce Daniela Bialka a útočníka Marka Lišaníka. Lukáš Slavík přichází ze Staré Bělé a bude tvořit Více »

Generálka s Petřkovicemi přinesla zajímavý duel

Třetiligové Petřkovice potvrdily roli favorita, ale jednoduché to vůbec neměly. MFK HAVÍŘOV - FC ODRA PETŘKOVICE 0:1 (0:1) Od prvních minut se hrál pohledný a rychlý fotbal, kterému nechybělo ani nasazení. Hosté Více »

Druholigovému Třinci jsme dali tři góly, ale s pohárem se loučíme

V MOL Cupu jsme narazili tradičně na Třinec a tentokrát jsme moc velký odpor nekladli. MFK HAVÍŘOV – FK FOTBAL TŘINEC 3:7 (1:4) Hosté vstřelili rychle první branku a když o chvíli Více »

 

Vystartovali jsme tříbodově

I když jsme nepředvedli optimální výkon, vezeme od divizního nováčka všechny body.

FC VSETÍN – MFK HAVÍŘOV 0:1 (0:1)

Do zápasu jsme vstoupili skvěle a už v 10. minutě jsme se ujali vedení. Po rohu Matušoviče se prosadil Bialek – 0:1. Branka nás měla uklidnit, ale to se nestalo. Lepší fáze střídaly výpadky ve hře, čehož domácí toho mohli několikrát využít. Naštěstí se tak nestalo a mohli jsme si díky tomu připsat plný bodový zisk. „Co se týká výsledku, tak jsem samozřejmě spokojený, ale herně to nebylo ono. Nedařilo se nám a soupeř mohl srovnat. Musím přiznat, že jsme měli tentokrát štěstí, když domácí střelce vychytal skvěle Radim Směták. Musíme se z tohoto zápasu poučit a každopádně se zlepšit,“ konstatoval po úspěšném vstupu do sezony hrající trenér Miroslav Matušovič.
Branka: 10. Bialek
Sestava: Sestava: Směták – Lisický, Bialek, Cigánek – Klejnot, Wojnar (66. Zupko), Matušovič (80. Cenek), Švábík (87. Michalčák) - Omasta, Lišaník,  Förster.