Zimní příprava

Zimní příprava A týmu odstartuje prvním tréninkem 10. ledna. O definitivním složení kádru se stále jedná, takže o případných posilách se ještě v tomto okamžiku mluvit s jistotou nedá. Jistý je ale Více »

Podzimní sezona skončila

Utkání s Bohumínem bylo pro A tým na podzim poslední. Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek ŘK FAČR Moravy rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MS Divizí. Toto Více »

Derby rozhodly dva Wojnarovy góly

Souboj sousedů v tabulce jsme zvládli a udrželi páté místo. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:1 (2:1) Od počátku jsme měli v zápase více ze hry. Omasta po uklouznutí Košťála nasadil ke kličce gólmanovi Více »

V Hranicích jsme dvakrát dorovnali skóre

Domácí porážku s Opavou se nám podařilo odčinit jen částečně. FK HRANICE – MFK HAVÍŘOV 2:2 (2:1) Týn nastoupil bez zraněného Omasty a vykartovaného Lisického. Přesto jsme začali aktivně, ale jako první udeřili Více »

Slepené góly v první půli rozhodly celý zápas

Ve Slavičíně jsme nezvládli prví poločas a odjeli s třígólovou nadílkou. FC TVD SLAVIČÍN – MFK HAVÍŘOV 3:0 (3:0) Do zápasu jsme vstoupili lépe, ale aktivitu jsme nedokázali vyjádřit gólově. Nakonec opět zavládlo Více »

 

Druholigovému Třinci jsme dali tři góly, ale s pohárem se loučíme

V MOL Cupu jsme narazili tradičně na Třinec a tentokrát jsme moc velký odpor nekladli.

MFK HAVÍŘOV – FK FOTBAL TŘINEC 3:7 (1:4)

Hosté vstřelili rychle první branku a když o chvíli později potrestali hrubku gólmana Smětáka, bylo jasné, že loňské drama se opakovat nebude. Třinečtí nabyli sebevědomí a jasně naše borce přehráli. Herní převahu dokázali vyjádřit i gólově, takže měli po celý zápas dostačující náskok.

Ve druhé půli šetřili druholigisté síly, ale přesto skóre posunuli až na 7:1. V samotném závěru byli Indiáni za snahu odměněni hned dvakrát, takže se s pohárem rozloučili výsledkem 3:7. Potěšující může být to, že jsme tentokrát využili všechny šance, které nám soupeř nabídl. Každopádně postup favorita byl jednoznačně zasloužený.

Branky: 31. Lišaník, 83. Omasta, 86. Lisický – 16. a 25. Juřena, 5. Čelůstka, 28. Bedecs, 51. Hošek, 73. Ižvot, 82. Reintam.

Sestava: Směták – Lisický, Cigánek, Skoupý K., Skoupý L. – Omasta, Zupko, Matušovič, Švábík, Klejnot – Lišaník.