Z Kozlovic se vracíme s prázdnou

Porážka se zrodila ve druhé půli, po vyloučení Karla Skoupého jsme dohrávali v deseti. FK KOZLOVICE – MFK HAVÍŘOV 2:0 (0:0) V celém zápas jsme měli více ze hry. Byli aktivnější a vytvořili si Více »

Vydřená výhra se cení

V zápase se Vsetínem jsme se obávali o výhru do poslední minuty. Tým bojoval, tři důležité body uchránil a posunul se na druhé místo tabulky. MFK HAVÍŘOV – FC VSETÍN 2:1 (2:1) Hned Více »

Z bitvy s Novým Jičínem máme všechny body

Zápas s minimem šancí vyzněl pro naše barvy. MFK HAVÍŘOV – TJ NOVÝ JIČÍN 2:0 (1:0) Jestliže platí pravidlo, že tým hraje to, co mu soupeř dovolí, tak v tomto případě si toho oba Více »

Prohru s Ústí jsme odčinili stejným výsledkem

V domácím prostředí jsme přehráli snaživého soupeře ve druhé půli. MFK HAVÍŘOV – FK JESENÍK 4:1 (1:1) Ve svižném začátku jsme si vytvořili hned tři velké šance. Förtsera vychytal gólman, Karel Skoupý mířil Více »

Šlágr kola jsme nezvládli

Na hřišti lídra jsme ukončili jarní spanilou jízdu, inkasovali čtyři góly a odjeli s prázdnou. FK ÚSTÍ – MFK HAVÍŘOV 4:1 (2:0) Utkání, do kterého nepustilo zranění Borise Förstera, se nám tentokrát vůbec Více »

 

Druholigovému Třinci jsme dali tři góly, ale s pohárem se loučíme

V MOL Cupu jsme narazili tradičně na Třinec a tentokrát jsme moc velký odpor nekladli.

MFK HAVÍŘOV – FK FOTBAL TŘINEC 3:7 (1:4)

Hosté vstřelili rychle první branku a když o chvíli později potrestali hrubku gólmana Smětáka, bylo jasné, že loňské drama se opakovat nebude. Třinečtí nabyli sebevědomí a jasně naše borce přehráli. Herní převahu dokázali vyjádřit i gólově, takže měli po celý zápas dostačující náskok.

Ve druhé půli šetřili druholigisté síly, ale přesto skóre posunuli až na 7:1. V samotném závěru byli Indiáni za snahu odměněni hned dvakrát, takže se s pohárem rozloučili výsledkem 3:7. Potěšující může být to, že jsme tentokrát využili všechny šance, které nám soupeř nabídl. Každopádně postup favorita byl jednoznačně zasloužený.

Branky: 31. Lišaník, 83. Omasta, 86. Lisický – 16. a 25. Juřena, 5. Čelůstka, 28. Bedecs, 51. Hošek, 73. Ižvot, 82. Reintam.

Sestava: Směták – Lisický, Cigánek, Skoupý K., Skoupý L. – Omasta, Zupko, Matušovič, Švábík, Klejnot – Lišaník.