Z Kozlovic se vracíme s prázdnou

Porážka se zrodila ve druhé půli, po vyloučení Karla Skoupého jsme dohrávali v deseti. FK KOZLOVICE – MFK HAVÍŘOV 2:0 (0:0) V celém zápas jsme měli více ze hry. Byli aktivnější a vytvořili si Více »

Vydřená výhra se cení

V zápase se Vsetínem jsme se obávali o výhru do poslední minuty. Tým bojoval, tři důležité body uchránil a posunul se na druhé místo tabulky. MFK HAVÍŘOV – FC VSETÍN 2:1 (2:1) Hned Více »

Z bitvy s Novým Jičínem máme všechny body

Zápas s minimem šancí vyzněl pro naše barvy. MFK HAVÍŘOV – TJ NOVÝ JIČÍN 2:0 (1:0) Jestliže platí pravidlo, že tým hraje to, co mu soupeř dovolí, tak v tomto případě si toho oba Více »

Prohru s Ústí jsme odčinili stejným výsledkem

V domácím prostředí jsme přehráli snaživého soupeře ve druhé půli. MFK HAVÍŘOV – FK JESENÍK 4:1 (1:1) Ve svižném začátku jsme si vytvořili hned tři velké šance. Förtsera vychytal gólman, Karel Skoupý mířil Více »

Šlágr kola jsme nezvládli

Na hřišti lídra jsme ukončili jarní spanilou jízdu, inkasovali čtyři góly a odjeli s prázdnou. FK ÚSTÍ – MFK HAVÍŘOV 4:1 (2:0) Utkání, do kterého nepustilo zranění Borise Förstera, se nám tentokrát vůbec Více »

 

Turnajové prvenství jsme neobhájili

Indiáni se na úvod letní přípravy zúčastnili turnaje ve slovenském Štaškově. V prvním zápase si poradili s Čadcou a postoupili do finále, kde ale nestačili na domácí borce a skončili druzí.

ČADCA – MFK HAVÍŘOV 3:6

Branky: Michalčak 2, Lišaník 2, Uher, Švábík

Sestava: Slavík – Lisický, Skoupý K., Cigánek, Skoupý L. – Cenek – Klejnot, Švábík, Lišaník, Uher – Michalčak.

SLAVIA STAŠKOV – MFK Havířov 1:0

Sestava: Slavík (46. Směták) – Klejnot, Skoupý K., Cigánek, Skoupý L. – Zupko – Omasta, Matušovič, Lišaník, Švábík – Michalčák.