Zimní příprava

Zimní příprava A týmu odstartuje prvním tréninkem 10. ledna. O definitivním složení kádru se stále jedná, takže o případných posilách se ještě v tomto okamžiku mluvit s jistotou nedá. Jistý je ale Více »

Podzimní sezona skončila

Utkání s Bohumínem bylo pro A tým na podzim poslední. Na základě aktuálního vývoje klimatických podmínek ŘK FAČR Moravy rozhodla o odložení předehrávaného 16. kola soutěží Fortuna MSFL a Fortuna MS Divizí. Toto Více »

Derby rozhodly dva Wojnarovy góly

Souboj sousedů v tabulce jsme zvládli a udrželi páté místo. MFK HAVÍŘOV – FK BOHUMÍN 2:1 (2:1) Od počátku jsme měli v zápase více ze hry. Omasta po uklouznutí Košťála nasadil ke kličce gólmanovi Více »

V Hranicích jsme dvakrát dorovnali skóre

Domácí porážku s Opavou se nám podařilo odčinit jen částečně. FK HRANICE – MFK HAVÍŘOV 2:2 (2:1) Týn nastoupil bez zraněného Omasty a vykartovaného Lisického. Přesto jsme začali aktivně, ale jako první udeřili Více »

Slepené góly v první půli rozhodly celý zápas

Ve Slavičíně jsme nezvládli prví poločas a odjeli s třígólovou nadílkou. FC TVD SLAVIČÍN – MFK HAVÍŘOV 3:0 (3:0) Do zápasu jsme vstoupili lépe, ale aktivitu jsme nedokázali vyjádřit gólově. Nakonec opět zavládlo Více »

 

Turnajové prvenství jsme neobhájili

Indiáni se na úvod letní přípravy zúčastnili turnaje ve slovenském Štaškově. V prvním zápase si poradili s Čadcou a postoupili do finále, kde ale nestačili na domácí borce a skončili druzí.

ČADCA – MFK HAVÍŘOV 3:6

Branky: Michalčak 2, Lišaník 2, Uher, Švábík

Sestava: Slavík – Lisický, Skoupý K., Cigánek, Skoupý L. – Cenek – Klejnot, Švábík, Lišaník, Uher – Michalčak.

SLAVIA STAŠKOV – MFK Havířov 1:0

Sestava: Slavík (46. Směták) – Klejnot, Skoupý K., Cigánek, Skoupý L. – Zupko – Omasta, Matušovič, Lišaník, Švábík – Michalčák.