Bod vychytal Radim Směták a vystřelil Lukáš Skoupý

Lídr tabulky prokázal své kvality, dramatický duel se musel líbit. MFK HAVÍŘOV – TJ SOKOL ÚSTÍ 2:2 (1:1) V sychravém počasí se hrál od úvodního hvizdu otevřený duel. Hráči obou týmů opět vsadili Více »

Po jasné výhře v Brumově jdeme do čela tabulky

Pětigólovou nadílku odnesl Brumov ELSEREMO BRUMOV – MFK HAVÍŘOV 1:5 (0:2) Utkání v Brumově se nám tentokrát vyvedlo. Nevyzpytatelný soupeř nehrál vůbec špatně, ale utrpěl nakonec v domácím prostředí debakl. Už v první půli jsme Více »

Pohledný zápas vyzněl lépe pro naše barvy

Všechny góly padly během desetiminutové přestřelky. Po výhře držíme druhou pozici. MFK HAVÍŘOV – FK NOVÉ SADY 2:1 (0:0) Indiáni hráli od počátku s velkou chutí a pohledným akcím nescházela ani střelba, Více »

Bod jsme zachránili v poslední minutě

I když jsme herně soupeře jasně přehráli, remízu jsme urvali těsně před závěreřným hvizdem. ŠTERNBERK – MFK HAVÍŘOV 2:2 (0:1) Na hřišti nováčka jsme se od počátku chopili iniciativy a při tlaku Více »

 

Turnajové prvenství jsme neobhájili

Indiáni se na úvod letní přípravy zúčastnili turnaje ve slovenském Štaškově. V prvním zápase si poradili s Čadcou a postoupili do finále, kde ale nestačili na domácí borce a skončili druzí.

ČADCA – MFK HAVÍŘOV 3:6

Branky: Michalčak 2, Lišaník 2, Uher, Švábík

Sestava: Slavík – Lisický, Skoupý K., Cigánek, Skoupý L. – Cenek – Klejnot, Švábík, Lišaník, Uher – Michalčak.

SLAVIA STAŠKOV – MFK Havířov 1:0

Sestava: Slavík (46. Směták) – Klejnot, Skoupý K., Cigánek, Skoupý L. – Zupko – Omasta, Matušovič, Lišaník, Švábík – Michalčák.