Z Kozlovic se vracíme s prázdnou

Porážka se zrodila ve druhé půli, po vyloučení Karla Skoupého jsme dohrávali v deseti. FK KOZLOVICE – MFK HAVÍŘOV 2:0 (0:0) V celém zápas jsme měli více ze hry. Byli aktivnější a vytvořili si Více »

Vydřená výhra se cení

V zápase se Vsetínem jsme se obávali o výhru do poslední minuty. Tým bojoval, tři důležité body uchránil a posunul se na druhé místo tabulky. MFK HAVÍŘOV – FC VSETÍN 2:1 (2:1) Hned Více »

Z bitvy s Novým Jičínem máme všechny body

Zápas s minimem šancí vyzněl pro naše barvy. MFK HAVÍŘOV – TJ NOVÝ JIČÍN 2:0 (1:0) Jestliže platí pravidlo, že tým hraje to, co mu soupeř dovolí, tak v tomto případě si toho oba Více »

Prohru s Ústí jsme odčinili stejným výsledkem

V domácím prostředí jsme přehráli snaživého soupeře ve druhé půli. MFK HAVÍŘOV – FK JESENÍK 4:1 (1:1) Ve svižném začátku jsme si vytvořili hned tři velké šance. Förtsera vychytal gólman, Karel Skoupý mířil Více »

Šlágr kola jsme nezvládli

Na hřišti lídra jsme ukončili jarní spanilou jízdu, inkasovali čtyři góly a odjeli s prázdnou. FK ÚSTÍ – MFK HAVÍŘOV 4:1 (2:0) Utkání, do kterého nepustilo zranění Borise Förstera, se nám tentokrát vůbec Více »

 

Archiv kategorie: ŽÁCI

Žáci v Krnově smírně

V krajském přeboru remizovali naši starší žáci na horké půdě Krnova.

KRNOV U15 – MFK HAVÍŘOV U15 1:1 (0:0)

„Prozatím pro nás nejtěžší utkání. S Krnovem jsou zápasy vždy velice kvalitní, bojovné a nic se nezměnilo ani teď. Domácí měli v prvním poločase mírnou převahu, vytvářeli si více brankových příležitostí, ale my měli v brance vynikajícího Standu Palosze. Ač kluci makali, takticky jsme utkání sehráli špatně. Nedokázali jsme hrát na větším prostoru, snaha hnát útoky středem byla naivní a neúčinná. Druhá půle byla z naší strany lepší. Nějakých patnáct minut jsme soupeře přitlačili, ale šancí jsme měli skromně. Soupeř měl dobře organizovanou defenzívu, neměl problém hrát u vlastní šestnáctky i osmi hráči, což nám dělalo velké problémy. Devět minut před koncem jsme nedokázali obsadit hráče domácích v předšestnáctkovém prostoru. Nastřelený míč se odrazil od našeho obránce a změnil tím směr tak, že gólman už nestačil reagovat. Vyrovnání jsme se dočkali tři minuty před koncem, kdy se v obrovské šanci ocitl Pomykacz, a ten se nemýlil. Krnovští se ještě jednou dostali do slibné šance, tam jsme měli štěstí. V nastavení jsme šli na branku soupeře v přečíslení 3:1. Situaci jsme však vyřešili velice špatně a k zakončení jsme se ani nedostali. Utkání mělo vysoké tempo, soupeř kvalitní. Kluci si mákli, takticky jsme však selhali,“ shrnul vývoj zápasu trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan.
Sestava: Palosz Standa – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Volný Matyáš, Bednář Adam, Nikolis Giorgios, Kurečaj Daniel, Sova Tomáš.

Žáci si otevřeli doma střelnici

V krajském přeboru si tentokrát starší žáci s chutí zastříleli. Bruntálu dali jedenáct branek.  

MFK HAVÍŘOV – Bruntál U15 11:0 (5:0)

„Tentokrát se proti nám postavil slabší soupeř, který s námi držel krok snad jen deset minut. Úvod fotbalového utkání spíše připomínal házenou. Soupeř držel blok před svou šestnáctkou a my hledali kudy se přes něj dostat. Podařilo se ve třetí minutě. Od jedenácté už jsme zcela ovládli hru a postupně se gólové začali prosazovat. Kluci hráli ve vysokém tempu, byli zodpovědní, snažili se soupeře přehrávat kombinačním fotbalem, což se dařilo. Jsem rád, že jsme byli schopni vést útoky z obou stran, ale i středem hřiště, v defenzívě jsme byli bezchybní. Mohli jsme kluky točit na více postech, zkusit si různé varianty sestavy. Za mě dobře odvedená práce celého týmu,“ chválil své svěřence trenér Petr Válek.

Branky: 5x Pomykacz Jan, 2x Štachel Lukáš, 2x Ožana Oskar, Nikolis Giorgios, Běčák Martin. 

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Holinka Michal, Volný Matyáš, Bednář Adam, Ožana Oskar, Nikolis Giorgios, Kurečaj Daniel.

 

Starší žáci vyhráli na horké půdě Kopřivnice

KOPŘIVNICE U15 – MFK HAVÍŘOV U15 2:4 (0:3)

„I když náš čekal velice těžký zápas proti druhému celku soutěže, chtěli jsme to být my, kdo bude udávat tempo hry, být aktivní a soupeře hned od úvodu zatlačit. Soupeř spoléhal na své fyzicky zdatnější hráče a delší míče za na naši obranu. První z mnoha centrů jsme na začátku přežili bez úhony. První příležitost nám zhatil faul v pokutovém území. I když i domácí, kteří přestali hrát, si byli vědomi přestupku, k údivu všech rozhodčí pokutový kop neodpískal. Naštěstí situaci kluci ustáli a začali být velice aktivní. Již ve čtvrté minutě, po výborné spolupráci, se míč dostal až k volnému Štachlovi a ten se nemýlil – 1:0. Následovala pološance domácích, kterou však nezužitkovali. V deváté minutě jsme vedli už o dvě branky. Štachel našel Pomykacze a ten výborným průnikem zasadil domácím druhou ránu. Následovali menší příležitosti na obou stranách bez gólového efektu. Když už se zdálo, že do kabin se půjde za nezměněného stavu, skvělým únikem z lajny a skvostným zakončením Pomykacz navyšuje na 3:0. Druhá půle začala vlažně. Domácí třikrát zahrozili, avšak bez gólového efektu. Ve 46. z čista jasna Honza Stavinoha našel skvěle nabíhajícího Štachla a my vedli už o čtyři góly. Náš výkon už nemá takovou kvalitu jako v prvním poločase a domácí po jasném ofsajdu korigují na 4:1. Nadechneme se k lepšímu výkonu a vypadá to, že si už výsledek pohlídáme. Dvě minuty před koncem však dostáváme druhý gól, nutno podotknout že zbytečný. Sehráli jsme dobré utkání, ve kterém si připadlo, že hrajeme spíše proti dorostu. Je dobře, že se kluci nezalekli a utkání odmakali,“ pochválil své svěřence trenér Petr Válek.

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Holinka Michal, Sýkora Milan, Volný Matyáš, Bednář Adam, Ožana Oskar, Sova Tomáš, Nikolis Giorgios.

Branky: Pomykacz Jan 2, Štachel Lukáš 2.

Starší žáci dvakrát vítězně

MFK Havířov U15 – MFK Karviná U15 6:0 (2:0)

Začali jsme solidně a od první minuty díky brance Petra Stavinohy vedli 1:0. Výkon z počátku byl obstojný, bohužel se nám jej nepodařilo udržet po celý poločas. Nepřesně jsme spolupracovali, měli jsme ve středu pole spousty ztrát a i díky tomu se fotbalovost z našich kopaček rychle ztrácela. Náš nepřesný fotbal přesto přinesl zvýšení stavu na 2:0, kdy Lukáš Štachel proměnil pokutový kop. Druhou půli už jsme odehráli lépe. Začali jsme kombinovat, dobře fungovala souhra na postech 6 8 10, která nám zajišťovala kvalitu směrem dopředu. Defenzíva působila také spolehlivě, když soupeře nepustila do jediné šance. Fyzicky jsme na tom byli mnohem lépe, což v podstatě rozhodlo utkání. Karvin&s caron;tí postupem času zcela odpadli a my přidali další čtyři branky.

Branky: Stavinoha Petr, Štachel Lukáš, Běčák Martin, Pomykacz Jan, Kisza Alex, Draxler Josef

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Holinka Michal, Kurečaj Daniel, Sýkora Milan, Volný Matyáš, Bednář Adam, Ožana Oskar.

Rýmařov U15 – MFK Havířov U15 1:4 (0:2)

Ani v dalším utkání jarní části jsme nepředvedli nic, na co bychom mohli být hrdí. Celou tuto část se trápíme v součinnosti a utkání v Rýmařově na tom nic nezměnilo. I když jsme první půli zvládli výsledkově, dali úvodní gól opět v první minutě a soupeře do žádných šancí nepouštěli, naopak si brankové příležitosti vytvářeli, neustále nás trápí značně kostrbatá hra. Náš fotbal vypadá těžkopádně, absolutně popírá nácviky z TJ. Docílili jsme třech šťastných gólů, které rozhodli o výsledku utkání. Soupeř měl ve druhém poločase tři vyložené šance, tady n& aacute;s v brance podržel skvělí Adam Pražák. Obranná fáze v naši šestnáctce byla žalostná. Jakoby si kluci mysleli., že se jim nic nemůže stát. Prozatím předvádíme výkony pod našimi možnostmi. 

Branky: Stavinoha Jan, Draxler Josef, Pomykacz Jan, Kisza Alex

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Holinka Michal, Volný Matyáš, Bednář Adam, Ožana Oskar, Nikolis Giorgios

 

Žáci zvládli i zápas, ve kterém se jim nedařilo

Starší žáci v krajském přeboru opět vyhráli. S Petřkovicemi se trápili, ale nakonec se radovali z výhry.

MFK Havířov U15 – Petřkovice U15 2:1 (0:0)

„Být divákem, tak ještě v průběhu prvního poločasu odcházím domů. Fotbal tento duel připomínal jen vzdáleně. Bylo mi jasné, že pokud hned v úvodu nevstřelíme branku, budeme mít problémy a to se také potvrdilo. Za pět minut jsme orazítkovali dvakrát břevno, následovali další velké šance, ale koncovka nám tentokrát nevycházela. Po několika příležitostech se z naší hry vytratilo vše, na čem pracujeme. Střed pole, souhra, myšlenka, plnění taktických pokynů, vůbec nic. Té hrůze, kterou jsme předváděli, také napomohl paskvil, s kterým k nám přijel soupeř. Spousta zákroků za hranicí pravidel, bez povšimnutí tzv. rozhodčího, jakékoli rozehrávky, vše neuvěřitelně natahovali. Samozřejmě kopanina, nic jiného se od nich ani nedalo čekat, ale tohle praktikovat v mládeži, uplatňovat tuhle taktiku, ihned bych těmto pseudo trenérům roztrhal licenci. Nedokázali jsme se psychicky vyrovnat s těmito faktory. Hned v úvodu druhé půle, po první střele v zápase na naši branku, jsme prohrávali 0:1. Byl to další zásah do psychiky našich hráčů. Soupeř pro jistotu začal vše ještě více protahovat a tak fotbalová bída mohla pokračovat dále. A mohlo být ještě hůř, když velkou šanci hostí skvěle vyřešil náš gólman. V naší hře byla znát nervozita, střední záložníci pokračovali v mateném výkonu, přesto jsme se dokázali dostávat do šancí hlavně ze solidní práce obou krajů. Na gól jsme čekali do šedesáté minuty, kdy se prosadil Pomykacz. Na klucích byla znát obrovská chuť po vítězství a přesto, že se nám dnes fotbalově nevedlo, jsme si rozhodnutí nechali na poslední minutu, kdy skvělý pas Kiszy na Pomykacze jsme přetavili ve vedoucí branku. Doufám, že nic horšího už nepředvedeme a budeme se prezentovat lepšími výkony,“ zhodnotil trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan 2

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Sýkora Milan, Volný Matyáš, Bednář Adam, Kurečaj Daniel, Ožana Oskar, Golis Roman, Štachel Lukáš.

Žáci si na úvod jara užili brankové hody

MFK Havířov U15 – MFK Vítkovice U15 10:5 (5:5)

První poločas mi připomínal utkání mladších žáků, kdy se moc nehledělo na defenzívu. Defenzivní práce obou týmů byla žalostná. My jsme proti rychlým útočníkům nestíhali zachytávat jejich výpady, technika, dynamika, ale i efektivita v zakončení byla na straně soupeře. My jsme ve středu pole hráli hodně individuálně, což by neměl být obraz naší hry. Naše útočná fáze však byla dobrá, přinesla spoustu šancí. Obrana Vítkovic tropila spoustu chyb. Dařilo se nám vyhrávat osobní souboje, spousta míčů mezi obránce, a taky pět branek, k tomu dvojnásobné množství nevyužitých tutových šancí. Druhá půle už byl a přeci jen fotbalovější. Soupeře jsme už k ničemu nepustili, jednoznačně jsme jej přehrávali ve středu pole, ale nadále většinou selhávali v koncovce. Naše lepší fyzická kondice, kdy soupeř přestával stíhat, nám umožnila mít soustavný tlak. Defenzíva, i když už toho tolik neměla, působila mnohem jistěji, což nám dávalo více klidu do hry a my se mohli neustále věnovat presinku a častému tlaku na soupeřovu branku. Celkový počet deseti nastřílených branek mne však neuspokojil. Tolik spálených tutových šancí, snad kvůli naší laxnosti, se jen tak nevidí. Celkový týmový výkon hodnotím pozitivně, postupem časuj jsme si osvojovali výkon, kterým se chceme prezentovat v další ch zápasech.

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Sýkora Milan, Volný Matyáš, Nikolis Giorgios, Bednář Adam, Kurečaj Daniel, Ožana Oskar.

Branky: Pomykacz Jan 4, Stavinoha Jan 3, Nikolis Giorgios 2, Kisza Alex.

MFK HAVÍŘOV U15 – MFK VÍTKOVICE B 8:0

Branky: Graf 3, Miček 2, Kratochvíla 2, Kunčický

Žáci v krajském přeboru na 100 procent

MFK HAVÍŘOV U15 – BRUŠPERK U15 5:1 (2:0)

„Mrzí mě, že jsme nedokázali navázat na dobrý výkon z předešlého utkání. Tentokrát to byl od nás matný výkon, bez pohybu, agresivity. Na 1:0 dával díky svému důrazu Michal Holinka, ve 28. min. zvyšoval Kisza po střele z větší vzdálenosti, když brankáře rozhodil Draxler. Ve druhém poločase pokračoval nezáživný fotbal. Přesto jsme po pěkných centrech z kraje hřiště a dobrém postavení našich útočících hráčů v soupeřově šestnáctce zvyšovali až na 4:0. O tyto branky se postarali Štachel a Jícha. Soupeř korigoval po pěkné akci v 63. Minutě. Konečnou podobu výsledku dnešního utkání stanovil opět Michal Holinka, který svým důrazem uzavřel stav utkání na 5:1. Sice jsme se snažili dostávat do útočné fáze postupným přechodem, ale chyběla mi tam větší aktivita hráčů bez míče. Dnes to od nás byl slabší výkon,“ řekl po utkání trenér Petr Válek.

Branky: Holinka Michal 2, Štachel Lukáš, Kisza Alex, Jícha Daniel.

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Jícha Daniel, Holinka Michal, Nikolis Giorgios, Liška Matěj, Kurečaj Daniel.

MFK HAVÍŘOV U13 – BRUŠPERK U13 7:1 (2:0)

Branky: Graf 3, Kunčický 2, Míček

Žáci zaznamenali totožné výhry

V Bruntále vyhráli oba žákovské celky shodným výsledkem, když mladší předvedli málo vídaný obrat ve druhé půli.

SO BRUNTÁL U15 – MFK HAVÍŘOV U15 4:5 (3:4)

Absolvovali jsme další z těžkých utkání krajského přeboru, kde se na těžkém terénu spíše válčilo, než hrál dobrý fotbal. Měli jsme velmi dobrý vstup, po dvou dobře řešených brejkových situacích vedli o dvě branky. V 18. domácí snížili, my však v téže minutě vedli opět na dva góly, když ze samostatného úniku dovršil hattrick Pomykacz. O dvě minuty později jsme vedli opět o dva góly, když využil své rychlosti Pomykacz a v pohodě skóroval. Urputný, bojovný poločas uzavřeli domácí snížením na 3:4, další z mnoha brejků dokázali přetavit ve snížení. Druhá půle byla podobnou té první, mnoho osobní ch soubo jů, faulů, minimum kombinací. Po nedorozumění mezi našim stoperem a brankářem domácí srovnali na 4:4. A mohlo být hůř, to by však museli bruntálští využít nabídnutého pokutového kopu, ten však neproměnili. My v 52. udeřili po páté, jak jinak na konci solidní akce byl Honza Pomykacz 4:5. V 60. min. jsme i my neproměnili pokutový kop a tak se čekalo, kdo v závěru bude mít více sil či štěstí. Zbytek času už jsme si dokázali pohlídat a vyrovnaný zápas tím dotáhnout do vítězného konce. Náš výkon bych hodnotil jako slabí, nebyl k vidění fotbal, kterým se chceme prezentovat, omluvou za náš výkon není ani těžký terén, myslím, že jsme si mohli vést mnohem lépe,“ přiblížil utkání trenér Petr Válek.

Branky: 5x Pomykacz Jan

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Sýkora Milan, Holinka Michal, Kurečaj Daniel, Baloun Michal.

SO BRUNTÁL U13 – MFK HAVÍŘOV U13 4:5 (3:1)

Bruntálští vedli po půlhodině už 4:1, ale naši předvedli skvělý obrat a brali všechny body.

Branky: Graf 3, Miček, Kunčický

Žáci v Karviné vyhráli oba zápasy

V krajském přeboru žáci v Karviné zabodovali naplno, mladší si s chutí zastříleli.

MFK KARVINÁ U15 – MFK HAVÍŘOV U15  0:2 (0:1)

„Od začátku utkání jsme byli lepší týmem, vytvářeli jsme si jednu tutovku za druhou, ale koncovka byla žalostná. Dostávali jsme se do spousty brejkových situací, mnohdy po pěkných kombinacích, ale ani jedna nebyla gólová. První branky jsme se dočkali ve 14. min., kdy naše střela z 18. metrů skončila v síti, autorem byl Pepa Draxler. Měli jsme velké mezery mezi záložní a obrannou řadou, čehož domácí využívali delšími centry a tím ohrožovali naši defenzívu. Ta však pracovala spolehlivě a menší šance dokázal náš brankář pochytat. Druhá půle byla z naší strany lepší, neměli jsme sice tolik šancí, Karvinští se více zatáhli, ale daři la se n& aacute;m přechodová fáze, dobře jsme kombinovali a postupně se dostávali do útočné fáze. Koncovka však opět nebyla naší silnou stránkou, další branku jsme dali až v 55. min. z kopačky dobře hrajícího Pepy Draxlera. Utkání jsme po celou jeho dobu měli pod kontrolou, hráli jsme solidní fotbal, na který se určitě dalo dívat, což mne těší,“ konstatoval kouč Petr Válek.

Branky: Draxler Josef 2

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Holinka Michal, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Kurečaj Daniel, Toman Vojtěch, Volný Matyáš, Kalok Pavel, Nikolis Giorgios.

MFK KARVINÁ U13 – MFK HAVÍŘOV U13  0:2 (0:1)

Branky: Graf 7, Kratochvíla 2, König 2, Buščík, 2

Žáci derby zvládli

Žáci v krajském přeboru zvládli derby s Horní Suchou na obou frontách. Starší se museli o výhru rvát do poslední minuty, mladší vyhráli s přehledem.

MFK HAVÍŘOV U15 – HORNÍ SUCHÁ U15 4:3 (1:2)

„Opět jsme neměli dobrý vstup a již v 6. min. po chybě v defenzívě prohrávali. Záhy se nám však podařilo vyrovnat, když se o minutu později šťastně z přímého kopu trefil Draxler. Ve 13. min. přišel další nesoulad mezi obranou a brankářem, čehož hosté využili 1:2. První půle nebyla nejlepší, prohrávali jsme mnoho osobních soubojů, byli jsme u všeho pozdě, chyběla kombinace, přečíslení. Druhá půle nabídla solidní fotbal, hosté pokračovali v silovém fotbale, tady se jednoznačně projevila jejich fyzická vyspělost, my disponujeme mladým týmem, těžko kluci mohli konkurovat v osobních a rychlostních soubojích, což jim nemám za zlé, v tomto ročníku musíme počítat s tím, že většina našich soupeřů bude v celku o rok starší a tak to bude občas bolet. Vyrovnat se nám podařilo po pěkné kombinaci ve středu hřiště, na jejímž konci se prosadil opět Draxler 2:2. Za dvě minuty jsme opět prohrávali, utěšená střela z větší vzdálenosti překvapivě skončila za zády našeho brankáře 2:3. Kluci makali dál, cítil jsem, že utkání chtějí zvrátit, ale fyzicky zdatnější soupeř si veškeré naše útočné výpady dokázal v pohodě pohlídat. Až přišel závěr utkání. Dvě minuty před koncem se po menším závaru v pokutovém území prosadil Čípel a rázem bylo vyrovnáno 3:3. Ani tohle nám nestačilo, o minutu později, po menší šanci hostí jsme rychle rozehráli, na dva doteky se dostali do brejkové situace, kterou s přehledem přetavil v gól Honza Pomykacz 4:3. Poslední minutu už jsme si pohlídali a tím utkání dovedli do vítězného konce. Bylo to pro nás šťastné vítězství, nebyli jsme lepším týmem, vyhráli jsme díky nesmírné bojovnosti s chuti rvát se až do konce,“ přiblížil utkání trenér Petr Válek. 

Branky: Draxler Josef 2, Pomykacz Jan, Čípel Matyáš.

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Štachel Lukáš, Holinka Michal, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Sýkora Milan, Ožana Oskar, Kurečaj Daniel, Toman Vojtěch, Volný Matyáš.

MFK HAVÍŘOV U13 – HORNÍ SUCHÁ U13 4:3 (1:2)

Branky: Graf 2, Buštík 2, Miček 2