V Dolním Benešově jsme neuspěli

Souboj třetího celku tabulky s druhým zvládli lépe domácí, a to díky gólu v závěru zápasu. DOLNÍ BENEŠOV – MFK HAVÍŘOV 1:0 (0:0) Utkání moc dobrého fotbalu nepřineslo, když bylo k vidění mnoho nepřesností, pod Více »

Body jsme urvali díky skvělému začátku

V předchozích domácích zápasech jsme nezvládli dobře začátky, teď to bylo naopak, ale o výhru jsme se museli obávat do poslední minuty. MFK HAVÍŘOV – FK ŠUMPERK 2:1 (2:1) Naši borci nastoupili po Více »

V Opavě jsme si s chutí zastříleli

Indiáni napravili domácí zaváhání, v Opavě se trefili čtyřikrát. SFC OPAVA B – MFK HAVÍŘOV 1:4 (0:2) Domácí mladý tým předvedl tradičně snaživý a běhavý fotbal. Tentokrát ale narazili na Indiány, kteří jim Více »

Zaváhání lídra jsme nevyužili

Valašské Meziříčí doma ztratilo všechny bod, my ho bohužel napodobili a náskok nesnížili. Jelikož zaváhaly i další týmy, situace v čele tabulky se nezměnila. MFK HAVÍŘOV - FK NOVÉ SADY 1:2 (0:0) V první půli diváci Více »

Gól v nastavení nás posunul na druhou příčku tabulky

S posledním celkem Fortuna divize E jsme se radovali po poslední akci zápasu. MFK HAVÍŘOV - V. KARLOVICE + KAROLINKA 1:0 (0:0) Běžela třetí minuta nastavení. Za stavu 0:0 jsme měli poslední šanci Více »

 

Archiv kategorie: Nezařazené

Sestřih zápasu 21. kola divize E

Díky volnu přinášíme již dnes sestřih ze zápasu mezi MFK Havířov a FK Šumperk.  

Informace pro veřejnost !!!

Rádi bychom vás pozvali na zápas našeho týmu proti FK Šumperk, který se odehraje v neděli 16.4. v 10:15h na Městském fotbalovém stadionu v Prostřední Suché . Při této příležitosti slavnostně otevřeme v 9:00h  městem nově zrekonstruované společenské zázemí ( restaurace) za účasti náměstka Ing. Karla Šlachty. Toto zařízení ( restauraci ) bude provozovat MFK Havířov ve spolupráci s firmou Stramis drinks.
Všichni jste vítání.

Pozvánka na příští domácí utkání

Na následující utkání Vás zvou Tomáš Uherčík a Pavel Rohel

Starší žáci nadělovali, mladší vybojovali bod

V krajském přeboru bodovaly oba týmy. Starší žáci deklasovali Nový Jičín a předskočili ho v tabulce, mladší remizovali.

MFK Havířov U15 - Nový Jičín U15 7:1 (2:0)

Branky: Dvořák Ivo 2, Kisza Martin 2, Helebrand Michael 2, Holiš Petr.

MFK Havířov U13 - Nový Jičín 5:5 (1:1)

„V celém utkání měli mírně navrch hosté. My jsme v defenzívě tropili spoustu individuálních chyb, za což nás soupeř s přehledem trestal. Měli jsme problémy s přechodovou fázi, kde nám vázla mezihra. V prvním poločase jsem nebyl spokojený s nasazením týmu, od nás mdlý výkon. Na náš vedoucí gól hosté reagovali vyrovnáním těsně před koncem. Druhá půle nabídla svižnější fotbal, nepříznivý průběžný stav 1:3 se nám podařilo vyrovnat. Bohužel nás soupeř přitlačil a dokázal se opět dostat do dvoubrankového vedení. Tenhle tým však hraje až dokonce, více jsme se tlačili do zakončení a v posledních šesti minutách skóre opět vyrovnali. Měli jsme na to ještě dát vítězný gól, štěstí jsme už však neměli. Vcelku dobré utkání proti kvalitnímu soupeři, jsem rád, že ani za nepříznivého stavu jsme nesložili zbraně a opět hráli naplno až dokonce,“ řekl trenér Petr Válek. Branky: Pomykacz Jan 4, Schauer Adam Sestava: Kratochvíla Rostislav (Šuniar Tomáš) - Běčák Martin, Pomykacz Jan, Čípel Matyáš, Holínka Michal, Venglář Filip, Kurečaj Daniel, Sýkora Milan, Počil Jakub, Toman Vojtěch, Jícha Daniel, Schauer Adam, Baloun Michal.

Starší dorost poporvé vyhrál, mladší doma bez bodu

MFK HAVÍŘOV U19 - FK KRNOV U19 1:0 (0:0)

Ve slepené sestavě, vydřelo domácí mužstvo výhru v tropickém počasí. Obě mužstva si vypracovala pár gólových příležitostí, ale jen jednu z nich proměnil v 70. minutě Baláž a do konce zápasu domácí hráči disciplinovaně udrželi vítězství, které je teprve první v této sezóně. Pochvalu zaslouží hlavně obranná čtveřice a brankář. Branka: 70. Baláž Sestava: Štromp – Montag, Všetička, Šeda, Harbáček – Krejčiřík, Běčák, Klus (Cavalcante), Križnanský – Baláž, Poncza.

MFK HAVÍŘOV U17 - FK KRNOV U17 2:3

"Bohužel jsme nedokázali navázat na výkon z předchozího utkání.Prvních 20 minut byl soupeř aktivnější a nám se nedařilo vůbec nic.Potom se obraz hry srovnal,ale bylo to hodně nervozní a soupeř byl u míče vždy o něco dřív.První branku dal soupeř a nám se podařilo do poločasu vyrovnat zásluhou Jakuba Pomykacze.Druhou půli jsme začali sice lépe,ale po chybě jsme znovu inkasovali amuseli jsme znovu dorovnávat,kdy po centru se trefil hlavou Matěj Cenek.Už to vypadalo na remízu.Udělali jsme však hrubou chybu po rozehrávce trestného kopu na polovině hřiště ,kdy se míč odrazil k protihráči a ten šel sám na brankaře a proměnil minutu před koncem zápasu.Bzlo vidět ,že to kluky hodně mrzí,bylo spoustu šancí,kdy jsme mohli dát branku,jenže chybělo trochu toho štěstí," řekl po zápase trenér Zoltán Beňo. Branky: Pomykacz Jakub, Cenek Matěj Sestava:  Mišovic Martin - Doseděl Ladislav, Turoň Jakub, Machut Rudolf, Carnevale Dennis, Dvořák Ivo, Pomykacz Jakub, Toman Dominik, Cenek Matěj, Hruboň Tomáš, Kaplan Lukáš. Nahradníci: Novotný Pavel, Gabovič Jakub, Cyrus Dominik, Jelassi Adam, Daněk Sebastian, Neuman Daniel.

MFK Havířov má nového sponzora

!! POZOR POZOR !!! Bystří fanoušci, kteří byli na zápase s Třincem, si určitě díky hráčským lavičkám všimli, že Indiáni mají nového sponzora. Oficiálně teď oznamujeme, že MFK Havířov uzavřel se španělskou sportovní značkou JOMA smlouvu na 4 roky. "Našim cílem je postupně do 4 let obléct celý klub včetně mládežnických týmů do stejného oblečení této kvalitní španělské značky. Za tuto spolupráci jsem rád a hlavně bych rád poděkoval zástupcům Jomy za jejich vstřícné jednání, které vedlo k podepsání 4 leté smlouvy," prozradil sportovní manažer Miroslav Matušovič. Věříme, že celý klub bude spokojený a spolupráce s touto kvalitní světoznámou značkou bude dlouhodobá.
Fotka uživatele MFK Havířov.

4. ročník memoriálu Ferdinanda Polaka

Připomínku a oslavu legendy Indiánů Ferdinanda Poláka jsme tento víkend viděli na centrálním hřišti MFK Havířov. Již tradičně se 4. ročníku účastnili memoriálu mužstva KA Klubu, Janovic, hosté ze Sborova a zástupci Havířova.

V přípravě nezapomínáme na fanoušky

Ani přes úkoly, které má A mužstvo v přípravných zápasech nezapomíná na své fanoušky. Členové týmu si vždy najdou chvíli na společné foto s fanoušky. Nezapomeňte si všimnout u malého fandy, jak je perfektně vybaven ! 🙂 Jak vidíte na druhé fotografii, největším fanouškem je předseda klubu p. Bronislav Šimša !

Žáci stále úspěšně bodují

V krajském přeboru byli naši žáci opět stoprocentní, v krajské soutěži získali v Českém Těšíne bod.

MFK HAVÍŘOV U15 - MFK KRAVAŘE U15 1:0 (0:0) "Po úvodním tlaku jsme nedokázali dát branku. To nás provázelo po celý zápas, i když šance jsme měli. V 66. min jsme po krásné kombinační akci vstřelii konečně gol, který určil konečné skore. Pochvala patří všem" řekl po zápase trenér Zoltán Beňo. Sestava: Mišovic Martin - Cavalante Mario, Daněk Sebastian,Vrubel Jiří, Carnevale Dennis, Jelassi Adam, Pomykacz Jakub,Novotný Pavel, Toman Dominik, Madecki Filip, Hruboň Tomáš. Náhradníci: Kaplan Lukáš, Turoň Jakub, Cyrus Dominik, Gabovič Jakub, Dvořák Ivo,Tekelík Tomáš Branka: Pomykacz Jakub MFK HAVÍŘOV U13 - MFK KRAVAŘE U13 4:1 (1:1) “Soupeř byl po většinu utkání lepším týmem, lépe kombinoval, dobře zvládal přechodovou fázi, v útočné byl však díky naši dobře hrající obraně bezzubí a když už se dostal do šance, tak si lámal zuby na skvěle chytajícím  Kratochvílovi. Naše hra postrádala kombinaci, myšlenku, obzvlášť v prvním poločase jsem byli špatní, druhou půli šel týmový výkon nahoru, kluci bojovali a za to jim je odměnou vítězství." řekl po zápase trenér Petr Válek ml. Branky: Kisza Alex - 2, Ďaďan David, Pomykacz Jan Sestava: Kratochvíla Rostislav - Kisza Alex, Toman Vojtěch, Čipel Matyáš, Baloun Michal, Nikolis Giorgios, Běčák Martin, Pomykacz Jan, Ďaďan David, Hégr René, Šturman Maxim IRP ČESKÝ TĚŠÍN U15 - MFK HAVÍŘOV U14  2:2  "Chtěl bych vám kluci za dnešní výkon poděkovat,  byli jsme ze začátku nervozní.  Ale jde vidět že kluci na sobě zapracovali,  a vzali si některé poznatky k srdci. Jen tak dál, a přeji vám další úspěchy v sezoně." řekl po zápase svým svěřencům trenér Robert Príbela Branky: Dvořák Ivo, Krytinář Alex Sestava: Vrabec Tomáš-Kisza Martin, Klimprle Daniel, Šturman Alexandr, Pribela Lukáš, Helebrand Michael, Siuda Daniel, Madecki Filip, Dvořák Ivo, Gabovič Jakub, Turoň Jakub Náhradníci: Kühnel Michael, Cyrus Dominik, Krytinář Alex FC IRP ČESKÝ TĚŠÍN U13 - MFK HAVÍŘOV U12 3:2 (1:0) "Mužstvo, hrající se sebezapřením (zranění, únava), dokázalo otočit nepřízně se vyvíjející zápas na svou stranu. V cestě ke konečnému vítězství nám však stála zrádná "umělka", na kterou nejsme zvyklí, a hlavně únava hráčů, kteří by měli být tahouny mužstva a z toho plynoucí chyby v obraně, kterých dokázal soupeř využít. Absolutorium patří brankáři, kdy Rosťa Kratochvíla v brance doslova čaroval a udržel po celou dobu zápasu naše naděje na příznivý výsledek. Rozdílový gól jsme obdrželi zároveň s konečným hvizdem rozhodčího." konstatoval po zápase trenér Petr Zbožínek. Branky: Hégr René, Kisza Alex. Sestava: Kratochvíla Rostislav - Kisza Alex, Toman Vojtěch, Nikolis Giorgios, Murgaš Jan, Hulín Matěj, Šturman Maxim, Hégr René, Chovanec Matyáš, Šupák Ondřej, Baloun Michal.

Sníh odložil další kolo

Nepříznivé počasí zamezilo odehrání dalšího zápasu.  Do Brumova jsme jeli zcela zbytečně. Ještě ráno bylo hřiště hratelné. Sníh začal padat s naším příjezdem a během pár minut bylo jasné, ze  se hrát nebude. Náhradní termíny je určený na 24.4.2013 od 17 hodin.