Z Kozlovic se vracíme s prázdnou

Porážka se zrodila ve druhé půli, po vyloučení Karla Skoupého jsme dohrávali v deseti. FK KOZLOVICE – MFK HAVÍŘOV 2:0 (0:0) V celém zápas jsme měli více ze hry. Byli aktivnější a vytvořili si Více »

Vydřená výhra se cení

V zápase se Vsetínem jsme se obávali o výhru do poslední minuty. Tým bojoval, tři důležité body uchránil a posunul se na druhé místo tabulky. MFK HAVÍŘOV – FC VSETÍN 2:1 (2:1) Hned Více »

Z bitvy s Novým Jičínem máme všechny body

Zápas s minimem šancí vyzněl pro naše barvy. MFK HAVÍŘOV – TJ NOVÝ JIČÍN 2:0 (1:0) Jestliže platí pravidlo, že tým hraje to, co mu soupeř dovolí, tak v tomto případě si toho oba Více »

Prohru s Ústí jsme odčinili stejným výsledkem

V domácím prostředí jsme přehráli snaživého soupeře ve druhé půli. MFK HAVÍŘOV – FK JESENÍK 4:1 (1:1) Ve svižném začátku jsme si vytvořili hned tři velké šance. Förtsera vychytal gólman, Karel Skoupý mířil Více »

Šlágr kola jsme nezvládli

Na hřišti lídra jsme ukončili jarní spanilou jízdu, inkasovali čtyři góly a odjeli s prázdnou. FK ÚSTÍ – MFK HAVÍŘOV 4:1 (2:0) Utkání, do kterého nepustilo zranění Borise Förstera, se nám tentokrát vůbec Více »

 

Archiv kategorie: Nezařazené

Starší žáci v krajském přeboru opět vítězně

MFK Havířov U15 – Nový Jičín U15 5:0 (2:0)

„Proti mladému mužstvu z Jičína jsme měli po celé utkání jasně navrch. Dominovali jsme v osobních soubojích, střed pole jsme zcela ovládli, soupeře jsme do žádných šancí nepouštěli a naopak sami si vytvářeli dostatek brankových příležitostí. Výsledek odpovídá předvedené hře obou týmů. My se oproti minulému zápasu zlepšili ve spolupráci, dobře jsme hráli ve středu hřiště, což nám umožňovalo zakládat spoustu nebezpečných útočných akcí. Až ve druhé polovině utkání jsme díky nekoncentrovanosti umožňovali soupeři mít náznaky protiútoků, ale vždy jsme dokázali včas zahasit. Z naší strany to byl zodpovědný, technický fotbal se solidním nasazením. Určitě je vždy na čem pracovat. Je dobře, že nějaké základy už tam jsou a teď už jen zdokonalovat herní stránku,“ zhodnotil utkání trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan 2, Draxler Josef, Golis Roman, Běčák Martin

Sestava: Pražák Adam – Pomykacz Jan, Venglář Filip, Běčák Martin, Stavinoha Jan, Stavinoha Petr, Kisza Alex, Draxler Josef, Čípel Matyáš, Toman Vojtěch, Sýkora Milan, Volný Matyáš, Bednář Adam, Nikolis Giorgios, Ožana Oskar, Golis Roman, Štachel Lukáš

2. ročník mezinárodního turnaje

V rámci přeshraniční spolupráce uspořádal MFK Havířov turnaj pro ročníky 2008 a 2010.

Akce, kterou podpořilo i Město Havířov, se zúčastnilo 18 týmů z Polska, Slovenska a České republiky. Program zahájily týmy společným nástupem, na který navázaly předvedením svého umění mažoretky. Po odehrání byli všichni účastníci odměněni, byli vyhlášeni nejlepší hráči a hráčky a závěr korunovalo společné foto všech zúčastněných včetně těch, kteří dělají pro fotbal, co mohou a to jsou rodiče, trenéři, asistenti a další dobrovolníci.

Pokud si obrázek chcete uložit, je to možné, je ve vysokém rozlišení, takže po uložení si jej můžete zvětšit.

Pro ještě lepší rozlišení stahujte ZDE.

V přípravě s Vratimovem

Pro vyzkoušení připravenosti hráčů si MFK Havířov pozval na přípravný zápas hosty z FC Vratimov. Za domácí tým nastoupili s výjimkou Lisického, všichni potenciální hráči základního kádru, včetně dalších hráčů, kteří mají zájem to u Indiánů zkusit. Trénér Miroslav Matušovič i přes příznivý výsledek komentoval rezervy ve hře s důrazem na zlepšení komunikace a individuální řešení herních situací. Také hosté nasadili postupně všechny hráče, které s sebou na utkání přivezli.

I přes skromnou návštěvu měl zápas dobrou atmosféru a pohledné šance, které vyústily ve vítězství domácího týmu přes nevyužité šance zejména Förstera, který měl tentokrát nepřesnou mušku. Skóre utkání se zastavilo po 90 minutách na ukazateli 3:0.

Sestava: Slavík, Švábík, Bialek, Skoupý K., Skoupý L., Cenek, Uher, Zupko, Wojnar, Förster, Wicky ( Klejnot, Omasta, Cigánek, Lišaník – všichni 2. poločas)

Branky: 14″ Wicky , 65″ a 80″ Lišaník

[envira-gallery id=“11234″]

Sestřih zápasu 21. kola divize E

Díky volnu přinášíme již dnes sestřih ze zápasu mezi MFK Havířov a FK Šumperk.

 

Informace pro veřejnost !!!

Rádi bychom vás pozvali na zápas našeho týmu proti FK Šumperk, který se odehraje v neděli 16.4. v 10:15h na Městském fotbalovém stadionu v Prostřední Suché . Při této příležitosti slavnostně otevřeme v 9:00h  městem nově zrekonstruované společenské zázemí ( restaurace) za účasti náměstka Ing. Karla Šlachty. Toto zařízení ( restauraci ) bude provozovat MFK Havířov ve spolupráci s firmou Stramis drinks.
Všichni jste vítání.

Pozvánka na příští domácí utkání

Na následující utkání Vás zvou Tomáš Uherčík a Pavel Rohel

Starší žáci nadělovali, mladší vybojovali bod

V krajském přeboru bodovaly oba týmy. Starší žáci deklasovali Nový Jičín a předskočili ho v tabulce, mladší remizovali.

MFK Havířov U15 – Nový Jičín U15 7:1 (2:0)

Branky: Dvořák Ivo 2, Kisza Martin 2, Helebrand Michael 2, Holiš Petr.

MFK Havířov U13 – Nový Jičín 5:5 (1:1)

„V celém utkání měli mírně navrch hosté. My jsme v defenzívě tropili spoustu individuálních chyb, za což nás soupeř s přehledem trestal. Měli jsme problémy s přechodovou fázi, kde nám vázla mezihra. V prvním poločase jsem nebyl spokojený s nasazením týmu, od nás mdlý výkon. Na náš vedoucí gól hosté reagovali vyrovnáním těsně před koncem. Druhá půle nabídla svižnější fotbal, nepříznivý průběžný stav 1:3 se nám podařilo vyrovnat. Bohužel nás soupeř přitlačil a dokázal se opět dostat do dvoubrankového vedení. Tenhle tým však hraje až dokonce, více jsme se tlačili do zakončení a v posledních šesti minutách skóre opět vyrovnali. Měli jsme na to ještě dát vítězný gól, štěstí jsme už však neměli. Vcelku dobré utkání proti kvalitnímu soupeři, jsem rád, že ani za nepříznivého stavu jsme nesložili zbraně a opět hráli naplno až dokonce,“ řekl trenér Petr Válek.

Branky: Pomykacz Jan 4, Schauer Adam

Sestava: Kratochvíla Rostislav (Šuniar Tomáš) – Běčák Martin, Pomykacz Jan, Čípel Matyáš, Holínka Michal, Venglář Filip, Kurečaj Daniel, Sýkora Milan, Počil Jakub, Toman Vojtěch, Jícha Daniel, Schauer Adam, Baloun Michal.

Starší dorost poporvé vyhrál, mladší doma bez bodu

MFK HAVÍŘOV U19 – FK KRNOV U19 1:0 (0:0)

Ve slepené sestavě, vydřelo domácí mužstvo výhru v tropickém počasí. Obě mužstva si vypracovala pár gólových příležitostí, ale jen jednu z nich proměnil v 70. minutě Baláž a do konce zápasu domácí hráči disciplinovaně udrželi vítězství, které je teprve první v této sezóně. Pochvalu zaslouží hlavně obranná čtveřice a brankář.

Branka: 70. Baláž

Sestava: Štromp – Montag, Všetička, Šeda, Harbáček – Krejčiřík, Běčák, Klus (Cavalcante), Križnanský – Baláž, Poncza.

MFK HAVÍŘOV U17 – FK KRNOV U17 2:3

„Bohužel jsme nedokázali navázat na výkon z předchozího utkání.Prvních 20 minut byl soupeř aktivnější a nám se nedařilo vůbec nic.Potom se obraz hry srovnal,ale bylo to hodně nervozní a soupeř byl u míče vždy o něco dřív.První branku dal soupeř a nám se podařilo do poločasu vyrovnat zásluhou Jakuba Pomykacze.Druhou půli jsme začali sice lépe,ale po chybě jsme znovu inkasovali amuseli jsme znovu dorovnávat,kdy po centru se trefil hlavou Matěj Cenek.Už to vypadalo na remízu.Udělali jsme však hrubou chybu po rozehrávce trestného kopu na polovině hřiště ,kdy se míč odrazil k protihráči a ten šel sám na brankaře a proměnil minutu před koncem zápasu.Bzlo vidět ,že to kluky hodně mrzí,bylo spoustu šancí,kdy jsme mohli dát branku,jenže chybělo trochu toho štěstí,“ řekl po zápase trenér Zoltán Beňo.
Branky: Pomykacz Jakub, Cenek Matěj
Sestava:  Mišovic Martin – Doseděl Ladislav, Turoň Jakub, Machut Rudolf, Carnevale Dennis, Dvořák Ivo, Pomykacz Jakub, Toman Dominik, Cenek Matěj, Hruboň Tomáš, Kaplan Lukáš.
Nahradníci: Novotný Pavel, Gabovič Jakub, Cyrus Dominik, Jelassi Adam, Daněk Sebastian, Neuman Daniel.

MFK Havířov má nového sponzora

!! POZOR POZOR !!!

Bystří fanoušci, kteří byli na zápase s Třincem, si určitě díky hráčským lavičkám všimli, že Indiáni mají nového sponzora. Oficiálně teď oznamujeme, že MFK Havířov uzavřel se španělskou sportovní značkou JOMA smlouvu na 4 roky. „Našim cílem je postupně do 4 let obléct celý klub včetně mládežnických týmů do stejného oblečení této kvalitní španělské značky. Za tuto spolupráci jsem rád a hlavně bych rád poděkoval zástupcům Jomy za jejich vstřícné jednání, které vedlo k podepsání 4 leté smlouvy,“ prozradil sportovní manažer Miroslav Matušovič.

Věříme, že celý klub bude spokojený a spolupráce s touto kvalitní světoznámou značkou bude dlouhodobá.

Fotka uživatele MFK Havířov.

4. ročník memoriálu Ferdinanda Polaka

Připomínku a oslavu legendy Indiánů Ferdinanda Poláka jsme tento víkend viděli na centrálním hřišti MFK Havířov.

Již tradičně se 4. ročníku účastnili memoriálu mužstva KA Klubu, Janovic, hosté ze Sborova a zástupci Havířova.